EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  438  7

Боже, дай нам розуму і збережи Україну!


У чварах і взаємопоборюванні ми, українці, наступаємо на історичні граблі 1917-21 років. Коли боротьба за владу і політичний капітал була вище збереження державності.

Конфлікти українців між собою закінчились хаосом, більшовицькою окупацією, Голодоморами і репресіями, мільйонними жертвами.

Сьогодні через взаємознищення і чвари політиків, які хочуть дірватися до влади, через імпотентність і бездіяльність влади наша країна знову за півкроку від того, щоб повторити трагічні помилки минулого, перетворити Україну в Руїну.

І сьогодні ситуація лише загострилась, з одного боку - всупереч Регламенту в сесійну залу Верховної Ради заводять співробітників Нацполіції (при всій повазі до них), нівелюючи парламент. З іншого - віце-спікер Оксана Сироїд самовільно закриває пленарне засідання замість того, щоб оголосити перерву і зібрати керівників фракцій на нараду. Це абсолютний бардак!

У цей драматичний час парламент, навпаки, має бути місцем для дискусії і центром прийняття рішень, опорою Державності.

Будь-які силові акції проти блокадників ми засуджуємо, оскільки це збурює суспільство і провокує вулицю. Діалогом, а не силою, можна знайти порозуміння в країні.

Відтак ми вимагаємо:

1. Від спікера Парубія - провести закрите засідання парламенту за участю Президента України, уряду і силовиків. Де обговорити ситуацію, загрози і виклики, що стоять перед країною. Знайти шлях розв'язання напруженої ситуації в суспільстві.

2. Від Президента Порошенка - негайно скликати засідання РНБО за участю лідерів парламентських фракції і спільними зусиллями врегулювати ситуацію.

В країні має бути Закон і порядок, а не анархія і вседозволеність! Здоровий глузд має перемогти емоції і політичну лозунговщину. Я звертаюся до всіх патріотів об'єднати наші зусилля і не допустити втрати Держави.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх