EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  2441  67

На колінах. За час БЛОКАДИ Путін продав нам вугілля на 7 млрд. грн

За два місяці блокади поставок вугілля з окупованої території, українські підприємства були змушені купити коксівного вугілля та антрациту з Російської федерації на суму 7 млрд. грн. Це тактична перемога Росії в гібридній війні.

Адже Україні було продане наше вугілля, яке раніше ми ЗАБИРАЛИ з окупованих територій. Не КУПУВАЛИ, а ЗАБИРАЛИ. Тепер вугілля те саме, але його купили у ворога, і заробив на цьому не український бізнес і державний бюджет, а Кученко та бюджет Російської федерації.

Нагадаю, що на 90% терористи ДНР та ЛНР фінансуються Росією, а гроші для цього фінансування вони витягнули з України на спецоперації з вугіллям.

Це конкретні наслідки БЛОКАДИ, ось справжня торгівля на крові. І винні в цьому українські популісти, відповідальність яких на рівні діточок в пісочниці, яким не соромно паразитувати на патріотичних настроях українців та одночасно вбивати Україну. А ще це наслідок боягузтва очільника Кабміну та міністра палива, які не можуть тримати удар, яких можуть взяти за горло навіть діточки в памперсах.

Поясню що я маю на увазі. Росія розраховувала впарити нам, ще більше нашого вугілля. Однак, наприклад, Авдієвський коксохім, коли не зміг отримати коксоване вугілля через блокаду відкинув пропозицію РФ, а натомість перейшов на поставки з Нової Зеландії. Заплатив втричі дорожче.

А ось державне «Центренерго» впало на коліна. Вугілля з ПАР треба було чекати. А це означає, що Київ треба було відключати від енергопостачання в піки навантаження. Злякався Гройсман обурити цим громадян, дозволив купили вугілля в РФ. Наслідок - суспільство в комфорті, і знать не знає, що світло в наших оселях, це вугілля куплене в РФ, криваве вугілля. Наслідок - суспільство підтримує «блокадників», і знать не хоче, що вірус «блокади» в середовище патріотів запустив Путін.

Тому тактична перемога Росії на 7 млрд. це наслідок - «блокади» недалекими патріотами і боягузтва української влади.

Якщо ми не можемо тримати удар, чи зможемо ми відновити контроль над нашими шахтами і заводами? Тому на сьогодні втрати від безумної блокади ще далеко не вичерпані.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх