EN|RU|UK
Блоги Андрій Левус
Голова підкомітету держбезпеки Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони
  655  5

Нашою відповіддю має бути державницький курс на єдність та перемогу

Для влади і патріотичної опозиції є шанс зберегти Державу - разом виступити проти реваншу олігархів і Кремля

"Вільні Люди" вимагають:
1.Зупинити силовий сценарій щодо усунення блокади Донбасу.
2.Активістів - відпустити. Якщо були зловживання при затриманні - винних покарати.
3.Конфіскувати російський окупаційний бізнес та активи і кошти олігархів пов'язаних з режимом Януковича - провести для цього спеціальне засідання РНБОУ
4. Прийняти закон про окуповані території у співпраці з представниками всіх патріотичних фракцій

Усі патріотичні сили, і у в опозиії, і у владі, мають відмовитись від насильства і сісти за стіл перемовин для вироблення спільної програми першочергових дій необхідних для Держави.

Треба зробити все, щоб не допустити помилок минулого допущених 100 років тому. Тоді громадянський конфлікт між патріотами зруйнував українську державу й сприяв московській окупації. Ми маємо шанс уникнути цих помилок й захистити Державу.

Президент має нарешті проявити волю до очищення політичного та економічного простору від реваншистів, олігархів та окупантів.

Патріотична опозиція має проявити державницький світогляд у своєму протистоянні з Президентом й зберегти основи державності.

Відповідальність несуть усі сторони конфлікту, який може перерости в громадянське протистояння.

Сили реваншу відкриті й приховані діють і у владі і у середовищі опозиції. Вони і їхні олігархічні покровителі чекають від нас Руїни і хаосу. Але нашою відповіддю має бути державницький курс на єдність та перемогу.

У випадку якщо влада буде далі підігрувати олігархам і не слухати громадян, а засліплена жаданям влади опозиція руйнуватиме державу, залишаємо за собою право консолідувати всіх людей доброї волі для проведення операції ефективного умиротворення всіх сторін конфлікту.

Зупинимо Руїну і реванш!

Українська Держава понад усе!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх