EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  517  0

Публічне звернення до голови Полтавської ОДА Валерія Головка

Шановний пане голова Полтавської ОДА Валерій Головко!

Звернутися публічно до Вас мене змусила екологічна і суспільна ситуація, що склалася в селі Лазірки Оржицького району, нашої рідної Полтавщини!

Як Вам чудово відомо в центрі села компанія Кернел-груп (власник Андрій Вєрєвский) збудувала цех протруйки зернових. Погодження на будівництво цього екологічно небезпечного для людей об'єкту в центрі села відбувалося в корупційний спосіб за попередньої злочинної влади. Було підроблено протокол громадських слухань, незаконно скорочено санітарну зону і власне введено в експлуатацію цей екологічно небезпечний об'єкт.

Бачить Бог після того як до мене звернулася громада Лазірок я робив все, щоб вирішити цю проблему в інтересах селян які потерпають від роботи цього цеху (гинуть бджоли, хворіють тварини і люди) виключно в рамках правового поля. Ми разом з Вашим заступником Романом Товстим проводили нараду і намагалися знайти золоту середину між громадою Лазірок і підприємством Кернел-груп. Марно. Підприємство не чує людей і продовжує їх труїти. Корумповані чиновники покривають а значить плювати хотіло це підприємство на громаду Лазірок. У відповідь селяни провели в Лазірках громадські слухання які ухвалили рішення боротись за закриття протруйного цеху Кернел-груп в центрі села. Чиновники знову жодним чином не відреагували на рішення громади. Саме бездіяльність корумпованих чиновників штовхнула мешканців Лазірок на акції громадської непокори які Ви пане Головко чомусь назвали "махновщиною" і пообіцяли її не допустити.

Я вітаю Ваше бажання усувати причини громадської непокори і недопускати таких прикрих непорозумінь в подальшому. Отже як повідомили мені мешканці Лазірок в понеділок до 13.00 вони будуть очікувати на Ваш пане голово візит та рішення по зупиненню роботи протруйного цеху Кернел груп. У випаду якщо Ви проігорноруєте селян то вони розпочнуть ще жорсткіші і радикальні протестні акції які призведуть до непередбачуваних наслідків. В такій ситуації я як народний депутат і полтавець не можу мовчати та залишатися осторонь біди людей а тому їду до людей до чого закликаю і голову Полтавської ОДА.

Підсумовуючи, слід зазначити, що після вашого висловлювання про "махновщину" вся відповідальність за ситуацію в Лазірках лежить персонально на Вас пане Головко. Отже до дії чи не так?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх