EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  3803  82

З Лаврова почалася друга фаза «віджиму» Росією наших підприємств

Мова йде про підприємства, що знаходяться на окупованій території, але підконтрольні України. Не в тому сенсі, що там на шахтних копрах чи заводських трубах розвивається жовто-блакитний прапор чи вони державні (ні, в основному ахметівські), а в тому, що вони відправляли продукцію в Україну, платили мільярдні податки в бюджет України, а зарплати працівникам платили в гривні на картки відкриті в українських банках, які отоварювалися у нас. На окуповану територію кошти взагалі не йшли, хіба що тушонка. Для багатьох українців це відкриття, але так система вигідна Україні працювала два роки. (Звісно були в ній і дірки, деякі я особисто виявила і перекрила, багато ще лишилося, треба було їх і далі латати, а не рубати вигідну країні позицію під корінь).

До речі, вигідна нам позиція, коли ми викачували все корисне з окупованих територій, трималася, зокрема, і на Мінських угодах. Плюс «сепари» мирилися з ситуацією - не їм годувати працівників заводів. Однак, РФ звісно бісилася, що фактично за рахунок податків з ОРДЛО Україна покриває зарплати військовим.

Тому почалася реалізація плану по «віджиму» підприємств на користь Росії та передачу їх під кураторствj младоолігарха режиму Януковича - Курченка. А там вже Путіну байдуже чи Курченко поріже їх на металобрухт, чи впишеться в бізнес РФ, і буде платити податки в російський бюджет. Головне, щоб украм не дісталося.

Однак, щоб легалізувати цей «віджим» в рамках Мінських угод Москві треба було зробити це руками українців. Саме тому було організовано блокування залізничних колій - пуповини, що зв'язувала ці підприємства з Україною, за допомогою корисних «патріотів».

Це була перша фаза.

Друга фаза має такий сюжет: Росія обурюється з приводу гуманітарної катастрофи, яку організували українські фашисти для мирних жителів ОРДЛО - працівників шахт та заводів. Мовляв, фашисти блокадники зупинили заводи і працівники помирають з голоду. Далі третя фаза - порятунок. Мовляв, якщо українська влада не здатна навести порядок, ми братній народ будемо втручатися і рятувати заводи.

Ось і вся легалізація «віджиму». Просто як двері. Така видимість дії в гуманітарному полі РФ також потрібна, щоб переконати Захід і можливо запустити легальну продажу продукції тих заводів через свій митний кордон, що зараз не можливо.

Так от, мушу «поздоровити» горе-патріотів. В першій фазі Путіну вони вже посприяли. Тепер пішла друга.

Теж з їх допомогою. Читаю новину все як, я і очікувала: «МИД России Министр иностранных дел России Сергей Лавров назвал неприемлемой транспортную блокаду Донбасса. "Блокада Донбасса, которую устраивают представители националистических батальонов, неприемлема. Мы призываем украинское руководство применить все возможности, чтобы эту блокаду прекратить", - сказал Лавров по итогам переговоров со своим немецким коллегой Зигмаром Габриэлем в Москве.
На черзі третя фаза: якщо «патріоти» не отямляться РФ кинеться рятувати заводи на чолі з Курченком. ЗАРАЗ РФ РОБИТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ УКРАЇНЦІ НЕ ВКЛЮЧИЛИ МОЗГИ І «ПАТРІОТИ» НЕ ОТЯМИЛИСЬ.

А тепер у підсумку, що ми маємо: РФ «віджала» у нас Крим, Чорноморський шельф з видобутку газу, тепер віджимає всі живі підприємства на окупованій території. Тобто все найцінніше - собі. А сама окупована територія Донбасу Москві не потрібна - Путіну вона годиться лише для того, щоб випускати з нас кров (на жаль, як в переносному так і прямому сенсі цього слова) і вичавлювати мозок.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх