EN|RU|UK
Блоги Андрій Левус
Голова підкомітету держбезпеки Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони
  936  7

Бабакову віддали “Чернівціобленерго”. Санкції по-новому?

Антимонопольний комітет України дозволив російському олігарху Олександру Бабакову купити акції "Чернівціобленерго". І це - у той час, як проти нього вже давно мають діяти санкції. Бабаков - віце-спікер держдуми, що персонально голосував за анексію Криму, володіє понад десятьма українськими обленерго, що є стратегічними об'єктами енергетичної системи України.

З дозволу АМКУ, Бабаков поповнив "скарбничку" черговим підприємством. Своїми діями комітет, а в першу чергу - його голова Юрій Терентьєв, унеможливлюють здобуття Україною енергетичної незалежності і співпрацюють з олігархом-окупантом.

Кілька місяців тому я зареєстрував постанову щодо звільнення Юрія Терентьєва з посади голови АМКУ. Тепер бачу, що це системна робота саботажника. Про які санкції й боротьбу з економічною окупацією може йти мова, коли стратегічні підприємства просто "зливають" бізнесмену держави-агресора?

Також маю велике питання до Президента - чому Бабаков і "VS Energy International" досі не в санкційних списках? Коли нарешті буде підписано Указ?! Може досить просто балакати про енергетичну незалежність й почати викорчовувати ворога з нашого господарського поля?

Закликаю колег-парламентарів підтримати санкційні ініціативи, а також постанову щодо націоналізації окупаційного бізнесу. Відповідні проекти поставнови вже пройшли комітет і готові до голосування. Краще це питання вирішить парламент і Президент. В іншому випадку почнеться народна націоналізація об'єктів, окупованих російськими олігархами.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх