EN|RU|UK
Блоги Дмитро Наталуха
Партнер компанії зі стратегічних комунікацій Lead/Augury, випускник Кембриджського університету, співавтор -Поганої Кампанії-
  1725  3

#JeSuisRoman

Оце ж, був вчора там, де були всі порядні мешканці і гості столиці.
З такими темпами, шановні, скоро дійде до того, що походи на протести чи демонстрації стануть такою ж самою звичною річчю, як поїздка на цвинтар на "гробки".

Приніс з собою плакат.

Було, звичайно, що якийсь гарячий і серйозний протестувальник ледь не впізнав у мені провокатора, та, в цілому, я переконався, що народ у нас дружить з гумором і з іронією.
Та тим, хто ще тільки знайомиться з цими двома поняттями, скажу ось що.

Мені, справді, не байдужа доля пана Романа. Я всім серцем хвилююсь за Рому і хочу, щоб він відчув цю небайдужість, мою і сотень інших свідомих громадян, які зібрались під судом. Щоб Ромчик пам'ятав, що про нього постійно думають, про нього згадують. Що у цю ніч, він ні на мить не залишає пам'ять і уяву стурбованих мешканців столиці, які зібрались подбати про бідного хворого чиновника.
Щоб він знав, що ці громадяни готові дбати про нього і далі, де б він не знаходився в цій країні. Супроводжувати його по місту. Передавати йому цигарки і хліб, за потерби, писати листи.

Я дуже переживав, що Роману стало зле. Бо дуже хочеться, щоб він витримав і пережив всі негаразди із здоров'ям, бо ж мертві - не говорять, а хворих до в'язниці не саджають. А ми неодмінно хочемо, щоб він був у безпеці. Під постійним наглядом і з цілодобовою охороною. Все, як він любить. Щоб його регулярно годували, мили і дбали про те, чи він дихає свіжім повітрям, а не шкодить здоров'ю у себе в кабінеті в 4 стінах.

Інколи мені здається, що Рома - обраний. Бо я щиро вірю у роль особистості в історії. Пану Роману, здається, справді пощастило стати тією персоналією, яка, нарешті, здатна показати гідний приклад невідворотності покарання. Вочевидь, Всевишній спустив на нього щасливу долю стати піонером серед чиновників-затвірників. Тож я дуже сподіваюсь, що цю свою роль пан Роман гідно дограє до кінця і реалізує задум господній.

Так чудово, коли у людини є місія. І пану Роману поталанило стати мечем у кулаці Феміди, яким вона знищить фальшивих ідолів. Оці всі Феофанії, інфаркти, гіпертонічні кризи, інвалідні візки, клітчаті ковдри та інші класичні тотеми, на які моляться успішні підозрювані у нашій державі. Всі вони мають канути в лєту.

Можна сказати, що пан Роман сьогодні - це Еней від корупції.
А, як писав класик - "Еней в біді, як птичка в клітці; Заплутався, мов рибка в сітці; Терявся в думах молодець".

Саме тому, сьогодні #JeSuisRoman


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх