EN|RU|UK
Блоги Володимир Кухар
Голова ГО "Українська альтернатива", офіцер резерву ЗСУ.
  2228  11

Будка Свідків Петра

Коли я робив свою першу собачу будку, Петрик допомагав таткові консерви з овочевої бази таскати.

Пес Бровко був задоволений. Хоч він і товк ту будку ланцюгом, доки бігав по колу, хоч і вискакував на її дах, будка пережила і його, і ще двох наших собак-"дворян".

Бабуся мене похвалила.

Не пам'ятаю, що я робив, коли він привласнював кондитерську фабрику імені Карла Маркса, завод "Ленінська кузня" і суднобудівний у Севастополі. Здається, прибивав віконний штапик. А може, у Будапешті вчився.

Коли я «з нуля» робив полицю, вони із татком скуповували чорноземи на Вінничині, пиляли метал на цукрових заводах,приватизували гуртожитки і виселяли людей.

Коли я вивчав European Studies у Німеччині, він створював із Азаровим Партію регіонів. Мої studies нікому не потрібні. Зате Порошенко вже у четвертій партії. Будки і кошти Азарова у Європі та Криму не арештовані, а сам Азаров - прем'єр на Рубльовці.

Я, певне, робив ще щось важливе, коли Петро ходив дяком у російській православній церкві чи позував для ікони самого себе у капличці на території сімейної будки, але це не принципово.

Коли я робив підлогу на лоджії, він виживав покійного Михайла Сироту з посади начальника щойно створюваного штабу Ющенка у партії, яка йшла до влади.

Чомусь усі пристойні і розумні люди в українській політиці загинули в автокатастрофах молодими. Згадайте також Анатолія Єрмака, Ємця Леоніда.

А ті, які "вміють жити", побудували "будки".

Ледве я набив вагонку, як Азаров вже стояв з другом-Порошенком на сцені Майдану. Хлопці-протестувальники з Тернопільщини покотом спали на підлозі у невідремонтованій кухні, а також - у скромній "будці" тещі.

Зате потім Порошенко "потрудився" з Азаровим в уряді Януковича. Тихенько відсиджувався у парламенті, але як тільки з'являлася вакансія спікера чи прем'єра, миттю збуджувався. У першу чергу - медійно. 5 канал на скупих харчах і при стійкій відразі до незручних особистостей навіть у власному колективі не став лідером інформаційного мовлення і не міг ним стати. Нічого, тепер при владі можна "догнатися" віджатими медіа регіоналів.

1 грудня 2013 я ще толком не розібрався, що робити на Банковій. Він уже зупиняв грудьми грейдер і був багатократно посланий у далеку еротичну подорож.

18 лютого 2014 я побачив першу зброю на Майдані, але зовсім не ту, яку для захисту протесту обіцяли роздати друзі Петра, які тепер у прокурорах. Субтильні дівчатка у білих до талії пуховичках до ранку 19го розносили молоко у пластикових стаканчиках. Інтелігентні бабусі колупали бруківку, а той, хто збудував будку, накивав п'ятами з Майдану - ніби то на важливу зустріч. Певне, на переговори з Коксом чи Штайнмайєром про те, як треба бути толерантним, враховувати легітимні інтереси Януковича і готуватися до виборів.

Начальник всього Майдану тоді отримав подряпину і кусок пластиру на щоці. Не то від якоїсь ледвелетючої кулі, не то від особливо далекокинутої гранати.

У Харкові з тією будкою Петро примудрився з одного боку опустити усіх, хто здобуває хліб свій щоденний чесною працею. А з другого - грубо підлизатися до трудящих Слобожанщини і Галичини.

Так будуються будки!

Порошенко - це концентроване вираження цинізму укрсучполітиків. Постмайданна влада зліплена з того самого тіста, що й попередники. Трохи жуликів, трохи вчорашніх рекетирів, а на видимій публіці поверхні - трохи журналістів і новонавернутих активістів. Для прикриття суті.

"Побудувати собачу будку" - це зверхність "крепких хозяйственников" та соціально безвідповідальних бізнесюків щодо суспільства. Ідейні наступники Лужкова і Черномирдіна. Несамостійні та вічно вторинні щодо Росії.

Вторинність щодо Москви - наше всьо. Поїздка Порошенка на танкобудівне підприємство подібна на розмову Путіна з трудящими на Уралвагонзаводі. На якому клепають російські Т-72, з якими ми воюємо на Донбасі.

До речі, будівництво бліндажу на десятьох бійців складніше за будку Петра. Бо від будки залежать лише комфорт і понти, а від укриття - життя людей. Найкращих громадян.

Лексика гаранта відображає розв'язність, вульгарність Порошенка. "Я зробив", "я дав доручення". Судячи з тону гаранта можна подумати, що він командує усім - від уряду Гройсмана до Ради Безпеки ООН. Будка - лише одна грань панської зарозумілості.

Так плюнути у душу людям не вмів навіть Ющенко, який називав нас "маленькими українцями".

Взагалі, гарант любить плювати - то на волонтерів, то на "цинічних бандер". І це ще другий термін у нього не починався. Адже ж проголосуємо за нього ще раз, посполиті?!

Рагулі із заздрістю до тих, хто «уміє жити» (читай - красти) та лояльні охранітєлі усіх мастей і далі голосуватимуть за "крєпкіх хозяйствєнніков".

Але такі "будки", зрештою, вкурвлять громадян!

А ти побудував будку?!

Володимир Кухар
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх