EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  8502  16

Справа Насірова - це значно більше

По справі Насірова.

Є теперішнє. І є майбутнє. Є виклики. А є можливості.

З викликів - якісно вести справу по Насірову, доводити його вину, розплутувати клубок корупційних зловживань та зв'язків владної верхівки. Це виклик для нас, всієї прогресивної частини суспільства. Ось чому ми всі як один повинні стати на сторону НАБУ. Успіх процесу по Насірову матиме значний стримувальний фактор щодо поточної корупції - почнуть боятись! Адже голова ДФС - це лише вершина айсбергу. Під ним знаходяться тисячі корумпованих податківців та митників. Ця вертикаль повинна почати ламатись.

З можливостей - дотиснути нарешті Президента та Уряд призначити на посаду голови ДФС гідну людину. Адже призначення Насірова більше року тому суспільство сприйняло надто спокійно. Хоча був конкурс, була відчайдушна боротьба Оксани Продан, представників громадянського суспільства. Наслідки тодішньої мовчазної згоди від середнього класу - подальше душіння бізнесу, стримування розвитку держави. Цього не можна повторити.

Критично важливо, щоб зараз в українця не включився «синдром сервісної держави». Це коли українець вляжеться на дивані, включить телебачення, стріми, залізе на ФБ і буде коментувати щось на кшталт «НАБУ вже давно під когось лягло», «чому я щось маю робити, якщо я їм по 200тис. гривень плачу» і так далі. Зараз цього робити не можна, в жодному разі.

Справа Насірова може стати фактором, що об'єднає нарешті середній клас в боротьбі за правильні речі. Давайте не змарнуємо цей шанс.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх