EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  471  0

Російський бізнес в Україні має бути негайно націоналізований


Ще в 2015 році Олегом Ляшком разом з Віктором Вовком, Ігорем Мосійчуком, мною та іншими колегами зареєстрували проект закону про націоналізацію майна резидентів держави-агресора. На жаль, голосів на його прийняття не вистачило. Але він зареєстрований повторно і ми вимагаємо його негайного прийняття.

Те, що в Україні, яка потерпає від російської агресії, цілком вольготно себе почувають масковскіє купци пєрвой гільдії - сюр. Оце і є воістину бізнес на крові.

"Альфа-груп" Фрідмана, "Внешэкономбанк" (у державній власності РФ, керівник - Горьков, голова наглядової ради - ...прем'єр-міністр Мєдвєдєв), "Лукойл" (через австрійські прокладки) і т.д.

Доходить до відвертого абсурду, коли одним з головних гравців на тютюновому ринку є Михайло Кєсаєв. Той самий Кєсаєв, який є бенефіціаром заводу з виробництва зброї імені Драгунова - підприємства (!), де (!) виробляють (!) зброю (!), якою (!) вбивають (!) українців (!).

***

До речі, сьогодні відбувся пікет австрійського посольства з вимогою притягнути до відповідальності громадян Австрії, які сприяють веденню російським агресором бізнесу в Україні.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх