EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  8901  197

Піар на крові. «Самопоміч» проявилася в роботі на Курченка та Путіна

Переговори лідера ДНР Захарченка з російським куратором, які перехопило СБУ, поставили все на свої місця в темі так званої «блокади». Мова в них йде про те, що шахти та заводи на окупованій території, які постачали продукцію в Україну, але були зупинені блокадою Семенченка тепер переходять під контроль Росії. А куратором цього бізнесу в Москві призначається янучарський «младоолігарх» Сергій Курченко. При цьому податки, що раніше сплачувалися в український бюджет, тепер підуть у російський.

Ось ця розмова - http://ua.censor.net.ua/v430239

Я впевнена «Самопоміч» цинічно від самого початку почала цю блокаду на замовлення Курченка. В них давня і плідна комунікація. В часи Януковича нинішні депутати «Самопомочі» Журжій і його колега Сотник особисто працювали в схемах Курченка. Я про це неодноразово писала.

Як і про те, що зараз Курченко фактично курує всю фракцію «Самопомочі» у ВР. На його замовлення «Самопоміч» заблокувала «спецконфіскацію» активів Януковича. При чому справа, нагадаю, була не лише в значних коштах, що могли поповнити український бюджет. Блокуючи «спецконфіскацію» «Самопоміч» зупинила фінансування і роботу українських оборонних заводів. А нинішня блокада «Самопомочі» також пряма дія в інтересах в Москви.

І це не правда, що вони не розуміють, що роблять. Дуже навіть розуміють -вони свідомо вбивають Україну.

Візьмемо Авдіївку, за якою ця нечисть нещодавно плакала крокодилячими сльозами. Зараз вони вбивають Авдіївку. Бо що таке життя цього міста? Спитайте будь-кого, з тих хто продовжують жити і під обстрілами. Вам скажуть - Авдіївка живе поки живе Авдіївський коксохім.

А зараз він зупинився. Семенченко перекрив постачання вугілля на завод.

Завод не змогли зупинити російські загарбники зброєю. Робітники ремонтували ушкодження під час обстрілів і завод знову працював. Наперекір агресору. Бо за ним була не лише Авдієвка, а також Маріуполь. Авдієвський коксохім єдиний постачальник коксу на всі великі підприємства українського Маріуполя - міста, яке довірилося Україні. Я сама була свідком, як під час наступу москалів на Маріуполь, його жителі - вчорашня «вата», вибігала з квітами на зустріч українським військовим і кричали: «Дякуємо вам наші захисники».

У нас гібридна війна, на багатьох фронтах. Донбаські міста від загарбання утримують не лише військова зброя, а також банальна економіка. Саме тому держава агресор так затято останнім часом атакувала Авдіївку...

Проте, те що не зробив агресор зброєю, зробив дегенерат Семенченко, цинічно паразитуючи на цінностях громадянського суспільства. Він зупинив Авдієвський коксохім. Туди не надходить вугілля через їх «блокаду». Нікчемна купка людей, а таке зло. Авдіївка опинилася в котлі! З одного боку Путін-сепари-Курченко, з іншого Путін-Курченко-Семенченко.

У нас був Іловайський котел, Дебальцівський котел, а тепер у нас Авдіївський котел. А далі Маріуполь в котлі? Україна в котлі?

Плювати навіть на наслідки в енергетиці. Це дрібниця, і підвищення тарифів, і відключення світла, порівняно з іншим - купка дегенератів перекреслила одну з небагатьох наших перемог у важкій гібридній війні.

Наша перемога полягала в тому, що у нас тишком-нишком, але працювала п'ята колонна на окупованих територіях. Це шахти і заводи зареєстровані на території України. Це, на хвилиночку, означало не мало, а дуже багато - ми з під носа у ворога вивозили в Україну наше народне українське багатство - антрацит, метал, вироби заводів. Наповнювали український бюджет мільярдами податків. Плюс ми ж не звірі зрештою, ми ж на Майдані стояли за гуманне суспільство - і наша гуманітарна місія, ще й полягала в тому, що ми не давали, нехай «ваті», але все-таки людям на окупованій території і працювали на тих шахтах померти з голоду. Так, годували їх за те, що вони добували для нас вугілля, забезпечували дешевою сировиною заводи на території України. Хіба це погано?

Така ситуація, була НАШОЮ УКРАЇНСЬКОЮ перемогою в гібридній війні. Ми переграли навіть сепарів, які виявилися заручниками такої ситуації.

Але ми не переграли Москви. Вони через Курченка підключили свою п'яту колонну в Україні і віджали всі заводи і шахти на окупованій території.

Для України це означає не лише підвищення тарифів на електроенергію. Це лише перший вимушений крок. Це також мінус 32 млрд. податків. Ця цифра величезна - вона аналогічна всьому зарплатному фонду Міноборони. Також мінус 3 млрд. доларів валютної виручки - а це курс 40 грн. за долар. І багато чого іншого, не перерахувати…

Тому, я за жорсткі державні міри проти духовного брата Захарченка - Семенченка. Держава повинна захищатися. І в неї є інструмент проти таких - тюрми.

Знаєте, в свій час, коли «Народний фронт» запрошував в список командирів добробатів, я трупом лягла проти кандидатури Семенченка.

«Ви не розумієте,- кричала я. - Це не командир, це тварина, яка піариться на крові. Ви подивіться, він завжди так влаштовує, щоб загнати своїх хлопці з «Донбасу» в м'ясорубку, самому відсидітися в тилу, а потім вилізти на екран і кричати на всю країну про зраду. Заради одного моменту слави він і посилає своїх на смерть». Тому в Народний фронт він не пройшов. Зате проліз в «Самопомочі»…

Там теж все знали. Але цинічна «курченівська» молодь, без проблем взяла в депутати, того хто піарився на крові своїх хлопців. А тепер вони ще й всі разом плюють в їх могили - ставши прямими агентами путінських інтересів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх