EN|RU|UK
Блоги "Національний корпус"
  470  6

Під стінами НБУ: "Кожен російський банк - це військова частина на території України"

1 березня, у перший день весни, близько двохсот активістів Національного Корпусу разом із ГО "Зірка" в рамках серії акцій "Ні російським банкам!" прийшли під стіни НБУ. Вони виступили проти пані Гонтаревої, яка на третій рік російсько-української війни і досі покриває діяльність банків окупанта на території нашої країни.

Активісти принесли з собою труну, в якій лежала лялька пані Гонтаревої у тюремній робі. Цим Національний Корпус нагадав, що на той світ не забереш ні гроші, ні владу, а платити за свої злочини все рівно доведеться.

Перед публікою виступив прес-секретар народного депутата Андрія Білецького Олександр Алфьоров зі словами: "Кожен російський банк - це військова частина на території України. Рада ЄС своєю постановою оголосила, що ті банки, які мають понад 50% керівництва державою РФ, підлягають санкціям. Ми - країна у якої забрали Крим - досі ці санкції не підтвердили… Пані Гонтарева, назвіть російські банки неблагонадійними, позбавте ці банки ліцензій та виведіть економічні війська РФ з України".

Під кінець до ніг ляльки Гонтаревої поклали гнилі квіти-"корупції", в такий спосіб привітавши її з початком весни. Акція завершилась скандуванням "Ні російським банкам! Гонтарева - геть!".

Національний Корпус також підкреслив, що продовжуватиме такі акції по всій країні до тих пір, поки жоден російський банк не буде функціонувати на території України.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх