EN|RU|UK
Блоги Ян Осока
  528  1

День за днем

Ранок. Будильник. Кухня. Чайник. Ванна. Турка. Кава. Смартфон. Новини. Одяг. Дзеркало. Сумка. Ключі. Ліфт. Подвір'я. Тепло. Діти. Повітря. Метро. Смартфон. Зупинка. Робота. Папери. Перерва. Кафе. Смартфон. Робота. Вечір. Метро. Смартфон. Крамниця. Оселя. Вечеря. Ванна. Ліжко. Смартфон. Новини. Розваги. Ніч. Смартфон. Сон. Ранок. Будильник.

Звичайна доба мирної частини України. Завтра буде така ж сама. Він за це віддав все, що в нього було.

Артур Юрійович Абрамітов народився 15 липня 1992 року у місті Суми.

Навчався у місцевій школі №18, після закінчення якої вступив до Сумського державного педагогічного університету. Захоплювався спортом, дуже добре грав у футбол і хотів стати тренером. А ще він мріяв про створення сім'ї та власний бізнес.

Артур Юрійович любив спілкування, був веселим та щедрим. Можна годинами розповідати, яким він був добрим, як вмів цінувати дружбу. Його сильними рисами були чесність, вірність, відповідальність, сміливість. У будь-яку пору доби він завжди був готовий прийти на допомогу й вирішити проблему. Артур вмів піклуватися і ніколи не давав скривдити своїх ближніх.

Друзі обожнювали товариша за його вміння привносити позитив та бути душею компанії. Він був настільки комунікабельним, що за лічені секунди міг потоваришувати будь з ким.

30.03.2016 року підписав із ЗСУ контракт.

Солдат, гранатометник 15-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Загинув 26 лютого близько 18:00 в промзоні міста Авдіївка Донецької області від осколкових поранень у голову та груди під час ворожого обстрілу з мінометів та СПГ-9.

Поховаюний 1 березня, у рідному місті. У нього залишились батьки, у котрих Артур Юрійович був єдиним сином.

Сьогодні, 1 березня, відкривши очі, ми знову поринемо у чергове коло проблем, радощів та тривог. Сьогодні, 1 березня, лягаючи спати, ми солодко потягнемося, відчуваючи, як втома плавно несе нас у сон.

І більшість може й не згадати про одного молодого чоловіка, який подарував нам ранки та каву, смартфони та метро, розваги та сон. Який подарував нам життя, а сам не дочекався весни.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх