EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
  571  0

Студенти НАУ проти банди Януковича (фото+відео) оновлено

Боротьба зі злочинним режимом триває і по сьогоднішній день. Мало не щодня з'являється інформація про те, як поплічники Януковича намагаються повернути собі втрачені посади. Яскравий приклад - Національний авіаційний університет.

23 лютого Соломянський суд міста Києва, виніс рішення поновити на посаді колишнього в.о. ректора згаданого ВУЗу Хращевського - вірного соратника Максима Луцького. Саме того Луцького, який у часи Євромайдану активно підтримував Януковича та партію регіонів.

Дивно й те, що таке рішення винесла суддя Лазаренко, яка засуджувала активістів Майдану. Ця суддя давно мала б бути люстрована, проте й досі, прикриваючись мантією, поновлює на посадах представників злочинної влади. Також, і це видно з Рішення суду, НАУ має виплатити Хращевському півмільйона гривень!

Студенти університету мовчати не стали! Вони написали відкритого листа до міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Молодь впевнена, що першими діями Хращевського буде поновлення на посаді Луцького та Ко.

У понеділок, 27 лютого, студенти прийшли до Міністерства освіти і науки, щоб передати Відкритий лист пані міністру з вимогою не допустити відновлення на посадах в Національному авіаційному університеті Хращевського та його команди регіоналів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх