EN|RU|UK
Блоги Дмитро Снєгирьов
Cпівголова Г І "Права Справа"
  1558  2

Чому населення Донбасу не йде у партизани

Протестні настрої населення окупованих територій Донбасу досяглипіку і не переростуть в організований партизанський рух.Цевідбувається "завдяки" незрозумілій політиці уряду України зфактично безкоштовним постачання електроенергії, газу, води, атакож соціального забезпечення у вигляді виплат українських пенсійв ОРДЛО.

Замість того, щоб припинити фінансування цих територій істворити умови для виникнення негативних по відношенню доокупаційної влади настроїв у зв'язку з важким економічнимстановищем, а саме - невиплатою пенсій, соціальних нарахувань ізарплат, український уряд навпаки робить усе можливе, щоб уникнутипояви цих настроїв, продовжуючифінансування тих територій. Наприклад, за останній рік на 49%збільшився вуглевидобуток на окупованих територіях, що дозволилоокупаційній владі вирішити ряд соціальних проблем - створити новіробочі місця і виплатити зарплату.

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" тільки заостанній рік видобуток вугілля марки А і Т на окупованих територіяхзбільшилося на 49% - до 913,1 тисяч тонн. ДТЕК Ровенькиантрацитзбільшив видобуток на 59% - до 348,6 тис тонн антрациту, а ДТЕКСвердловантрацит - на 36,7% - до 260 тис тонн, і на 49% зрісвидобуток вугілля марки Т в компанії ДТЕК "Комсомолець Донбасу" -до 304,5 тис тонн.

Так, наприклад, вугледобувні підприємства, які розташовані натимчасово окупованих територіях Луганської області протягом 2016року видобули близько 5 млн тонн вугілля, що у півтора рази більше,ніж у 2015 році. У 2016 році з 19 шахт 17 працювали в режимівидобутку вугілля, дві шахти в режимі життєзабезпечення.

Щодо того, куди наразі більше прагнуть жителі Луганська таДонецька, - варто зазначити, що населення окупованих територійможна умовно розділити на три категорії. Перша частина - це 20-25%,які хочуть повернення в Україну. Друга - приблизно 30-35% , якіпрагнуть до Росії. А решта - "болото", якому все одно, лише б нестріляли.

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з бокувідповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшеннявідсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактичноми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасовоокупованих територій, якому за три роки окупації "промилимізки".


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх