EN|RU|UK
Блоги Андрій Дзиндзя
Громадський діяч, журналіст
  1340  5

Трохи картографії для блокадистів

Організатори блокади спробували спростувати моє розслідування по контрабанді антрациту пальцем на карті. Ну що ж, хочете карту - буде вам карта! Ось схема залізничних сполучень, на якій видно, що до місця зйомки зі сторони руху потяга веде лише одна гілка, і гілка ця йде ПОВЗ Вуглегірську ТЕС. Тобто, зафіксований мною вантажний потяг міг перевозити вугілля ТІЛЬКИ з території ДНР. Поставка вугілля на Вуглегірську ТЕС відбувалася б у ЗВОРОТНЬОМУ напрямку!

На цьому відео чітко видно напрямок руху вантажного потяга:


Це відео я вже викладав у попередньому пості, наприкінці зафіксовано рух потягу з мосту:


Заява, що "На Вуглегірську ТЕС поступає вугілля марки "Г" з Павлограда" взагалі ніякого стосунку не має до контрабанди зі Жданівської шахти. Це ніщо інше як свідома маніпуляція фактами з розрахунком на те, що більшість користувачів банально не знайомі з місцевою географією.

Вже під час написання цього посту з надійного джерела надійшла інформація про схему, за якою контрабандне вугілля йде через блокаду. Джерело повідомляє, що блокувальники на раніше відзнятому мною "блокпості" не зупиняють фури з вугіллям, а лише записують їх номери і передають далі до координаційного центру блокади, де вже і відбувається безпосередній розрахунок за провезений вантаж. Вважаю, що ця інформація дуже серйозна і вимагає обов'язкової перевірки.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх