EN|RU|UK
Блоги "Національний корпус"
  354  3

Все тільки починається!

22 лютого у Києві відбувся Марш Національної Гідності. Українські націоналістичні партії - Національний Корпус, Свобода і Правий Сектор крокували єдиною колоною, об'єднані спільним прагненням вибороти повагу й гідне відношення до українців. Вибороти справедливість відносно тих, хто наразі знаходиться на фронті та через бездіяльність влади втрачає свої здоров'я і життя. А також для тих, хто тут, в тилу, відчуває на собі беззаконня, що чинить сьогоднішня влада.

Тридцятитисячна колона патріотів в унісон вигукувала: "Слава Україні - Героям Слава! Слава Нації - Смерть ворогам!", "Україна - Понад Усе!", "Разом і до кінця!", "Не відступати і не здаватись!", "Один за всіх - і всі за одного!", "Успіх нації і слава - наша честь і наша справа!", "Наша доля у наших руках - величних вчинках, запеклих боях!", "Наша сила - наша воля!", "Воля - або смерть!", "Наша славна Батьківщина - це велика Україна!", "За нами правда, за нами сила, за нами вільна Україна!", "Ми патріоти! Ми найсильніші!", "Разом ми єдині! Слава Україні!", "Мільйон сердець! Одне биття! Патріотизм! На все життя!", "Жовто-блакитні! Наші прапори! Ми непереможні! Шаблі догори!", "Разом - сила!". Серце України билося в ритмі патріотичних гасел, українські пісні лунали вулицями Києва. До маршу долучилися націоналісти з різних міст України.

Націоналісти вимагали від бездіяльної влади:

1. Недопущення приватизації стратегічних підприємств;

2. Недопущення продажу сільськогосподарських земель;

3. Недопущення щоквартального зростання цін та тарифів на комунальні послуги;

4. Недопущення знищення дрібного і середнього підприємництва здирницьким переглядом системи оподаткування;

5. Недопущення підняття пенсійного віку та пенсійного стажу;

6. Визнання ОРДЛО окупованими територіями;

7. Розірвання дипломатичних відносин з РФ.

Заявили націоналісти також і під Верховною Радою, що у разі неспроможності влади забезпечити виконання цього ультиматуму, ВР має ухвалити новий закон про вибори і саморозпуститися. Здобули Націоналісти й значну перемогу. Під тиском Національного Корпусу, Свободи та Правого Сектору було відхилено Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 22 грудня 2016 року про прийняття в цілому Закону України "Про амністію у 2016 році" з урахуванням пропозицій Президента України. Андрій Білецький закликав провалити проект скандальної постанови і, врешті, депутати його почули. За проголосувало 22 присутніх депутатів, проти - 111, утрималось - 32, не голосувало - 126. Рішення прийняте не було.

Націоналісти йшли разом, аби показати силу українського духу, спільне прагнення справедливого відношення до звичайних українців. І, зважаючи на кількість тих, хто долучився до ходи - ці питання до влади є справді нагальними. Та це лише попередження, далі - дії, адже все тільки починається!

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

корпус национальній

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх