EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  230  0

Увага! Конкурси на ОБЛАСНІ ЛІСОВІ ГОСПОДАРСТВА

До уваги всіх небайдужих!

Держлісагентство оголосило конкурс на посаду керівників обласних управлінь лісового господарства.

Зокрема, конкурсний відбір оголошено на посади начальників Запорізького, Івано-Франківського, Луганського, Рівненського, Харківського, Хмельницького, Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства і Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства; перших заступників - головних лісничих Дніпропетровського та Миколаївського обласних управлінь лісового та мисливського господарства; заступника начальника - головного інженера Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника - завідувача сектора планування та економічного аналізу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника - начальника відділу фінансів та економіки Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступника начальника - завідувача сектору економіки, фінансування та планування Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.


Лише 15 днів на подання документів! Тому часу обмаль!

І хоча комісія складається з самих лісівників з Лісагентства, і багато хто може сказати, що все "куплено і схвачено", я дуже прошу гідних та фахових кандидатів подаватись, щоб боротись з лісовою мафією не лозунгами, а доведенням своєї позиції!

Зі свого боку буду вимагати, щоб усі співбесіди транслювались онлайн. І щоб усі етапи конкурсу були прозорими, ми бачили хто подаєтсья на конкурс, кого і чому відсіяли чи не допустили.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article?art_id=176984&cat_id=32888


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх