EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  265  6

Знищення металургії - це знищення України


Я збрию бороду, якщо хтось доведе мені, що це не так.

Після Першої світової війни і підписання Версальського мирногодоговору Німеччина виплачувала країнам Антанти репарації в томучислі ...коксовим вугіллям. Через це страждала металургія країни,яка програла, себто Німеччини. І вигравала металургія ВеликоїБританії і Франції. Бо без коксу працювати металургійнепідприємство працювати просто не може.

На початку Другої світової війни, точніше одразу після того, якСРСР у неї вв'язалась, одним з перших рішень Сталіна було перенестиметкомбінати за Урал, щоб убезпечити їх.

Рішенням прем'єр-міністра Сполученого Королівства ВеликоїБританії та Північної Ірландії сера Уїнстона Спенсера Черччиля напочатку тієї ж таки Другої світової заводи металургійної галузібули взяті під особливу охорону.

Тому, що металургія під час війни - надважлива. Жоднепідприємство оборонної сфери не може працювати без металу.

Та і в цілому. Що сто років тому, що сімдесят, що нині -металургійна галузь надважлива для кожної країни, яка маєгірсько-видобувальний потенціал. В Україні багато років це буврядочок ВВП #1. І уступає лише останні два роки через актуалізаціюаграрної сфери в зв'язку з продовольчою кризою і незначним падіннямцін на метал в зв'язку із закриттям низки підприємств у Китаї.

Це робочі місця для сотень тисяч українців і шматок хліба длямільйонів, якщо подумати про їхні родини.

Це десятки мільярдів гривень податків в наш бюджет.

***
Тепер про сьогодення.

Блокуємо вугілля з, прости Господи, "лнр/днр" - ок, ідеологічноце звучить правильно - в результаті металургійні підприємствазакриваються, оскільки працювати без коксового вугілля, нагадую,вони не можуть.

Виробляти (!) зброю (!) і оборонну (!) техніку (!) Україна (!)під час (!) війни (!) не (!) може (!)

Гинуть підприємства і прив'язана до них інфраструктура. Сотнітисяч українців - без роботи, без зарплати.

Хто з цього виграє?

Відповідь очевидна. Московія.

Це, якщо відкинути емоції і лозунговщину про "торгівлю накрові", а керуватись здоровим глуздом.

І тому вкрай прикро, коли в цій грі на користь ворогавикористовують щирі почуття патріотів. Сто років тому Москва робилатак само. А ми учитись на своїх помилках наполегливо нехочемо...Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх