EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
журналіст
  6530  8

Ліга доброчесних джентльменів

"Історія України усіяна граблями", - каже Олександр Фоззі Сидоренко, і з ним неможливо не погодится. Та запекла циклічність, з якою українці дублюють власні помилки, перетнула межі розумного ще в минулому столітті, але ж нам все замало.

Познайомтесь з Тарасом Шепелем. Він член Громадська рада доброчесності, незалежного органу, призначеного для сприяння ВККС у встановленні відповідності судді або кандидата на цю посаду критеріям професійної етики та доброчесності.

16 лютого пан Шепель звернувся у Фейсбуці до пана Портнова з відкритим листом про співпрацю. Скріншот листа я додаю. Зверніть увагу на рівень компліментарності - зашкалює.


Не знаю, хто уповноважив пана Шепеля на цей нестандартний хід. Сподіваюсь, це його власна ініціатива, а не консолідована позиція ради. Петр Варишко, Леонід Маслов, нумо, попрацюйте з Тарасом, це ж божевілля якесь. Невже ви створювали раду доброчесності для консультацій з церберами Януковича, які допомогли йому узурпувати владу і вигадали диктаторські закони?

А взагалі ситуація з судами жахлива. Оновлення суддівського корпусу не відбулося, тож попри нове законодавство про судоустрій і статус суддів не варто очікувати кардинальних змін, бо прислів'я про лайно і кулю ніхто не відміняв.

Sad but true: судами й досі керує Портнов. За підтримки профільного заступника Голови АП Олексія Філатова, який вирішив не вигадувати велосипед і просто скористався методою роботи свого попередника.

Мої джерела стверджують, що невдовзі ми побачимо у складі новоствореної Вищої ради правосуддя пані Белоконну Інну Вікторівну, яка у недалекому минулому мала прізвище Портнова. Інна Вікторівна працює суддею Оболонського районного суду м.Києва і має бути обрана до ради на 14-му позачерговому з'їзді суддів України 14-15 березня 2017 року. За сприяння пана Філатова та інших доброчесних джентльменів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх