EN|RU|UK
Блоги Віктор Таран
Директор Центру "Ейдос," Голова Громадської ради Національного агенства з питань запобігання корупції
  3366  27

Три закони, щоб зупинити ескалацію в суспільстві

Блокада та сьогоднішні події на вулицях Києва лиш діагностувала проблему. Але встановлення діагнозу не здатне її вирішити. Потрібні термінові "хірургічні" дії.
Згадується покійний Бендукідзе, який казав: "Коли у вас гангрена потрібно не імітувати лікування, а оперувати. Тим паче що дворічна імітація лікування не здатне допомогти хворому."

Владі необхідно переводити ситуацію з "вулиці" в "операційну" - парламент.
Прийняття протягом кільком днів трьох законів умовно: "про окуповані території" , "про особливості торгівлі з окупованими територіями" та "про енергетичну безпеку" здатні понизити градус ескалації. Ключове завдання: чітко прописати, які товари ми вимушено будемо закуповувати в ОРДЛО, вказати термін поки ми будемо їх закуповувати та прописати як у цьому році ми будемо позбавлятися цієї залежності.

І найголовніше прописати, як крок за кроком ми будемо позбавлятися від енергетичної залежності від кривавого вугілля з ОРДЛО.

Окрім цього в законопроектах мають бути прописані чіткі санкції за невиконання законів.
Після цього найважливіше - чіткі дії з боку парламенту, Уряду, військових на їх виконання та контроль з боку суспільства за цим процесом. Більш ніж переконаний - Уряд, частина силовиків та суспільство здатні забезпечити належну імплементацію цих законів.
Голосування за ці закони чітко покаже хто з депутатів хоче вирішити проблему, а хто має бажання лиш піаритись на проблемі та заробляти політичні бали.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх