EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  1058  0

Браво, фрау Меркель!

Помилки визнають тільки сильні люди.

Німецький канцлер Ангела Меркель, виступаючи на Мюнхенській конференції, визнала, що при погодженні умов Мінської угоди сторони припустилися помилки, вимагаючи від України виконання політичної частини угоди до припинення вогню, розброєння сепаратистів і виведення російських військ, встановлення контролю над нашим кордоном.

Для нашої команди ця "помилка", а насправді слабкість Президента Порошенка і не здатність під потужнім тиском зовні відстояти національні інтереси України була очевидна одразу після підписання цієї кабальної для нашої країни угоди. Саме тому ми завжди наполягали на тому, що до відновлення миру і українського суверенітету на Донбасі не може бути жодних виборів. Інакше це просто легалізація російської агресії. Нарешті ця проста істина стала очевидно і для всього світу.

Мінська угода себе віджила і не здатна досягнути головної мети - відновлення миру і територіальної цілісності України. Єдина альтернатива Мінську - Будапештський формат переговорів за участю США, Британії та ЄС. Усе інше - імітація процесу, плата за яку - життя українців.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх