EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  259  2

Забрати в українців землю я нікому не дозволю!


Запроданці з провладних фракцій звернулися до Конституційногосуду України з поданням про визнання неконституційним мораторію напродаж землі. Ініціатором виступив негідник Олексій Мушак.

Зрозуміло, що влада хоче протягнути рішення про продаж землі вобхід Верховної Ради, бо депутати за такий злочин ніколи непроголосують. А от частина продажних суддів КСУ, які сприялиЯнуковичу узурпувати владу, виконають будь-які вказівки.

Серед депутатів, які за цю ганьбу підписались, є і тушка Вітко,якого з потрохами купили в БПП опричники Президента. Щоб усезрозуміти, достатньо знати «ідейного натхненника» цього подання -Олексія Мушака, який є родичем колишнього депутата від Партіїрегіонів, власника агрохолдингу «Кернел», латифундиста АндріяВеревського. Мушак просто виконує забаганку свого родича-олігарха івлади, обкрадаючи при цьому мільйони українців.

Я попереджаю владу: якщо запроданці Януковича спробуютьскасувати мораторій, ми приведемо під стіни КСУ сотні тисяч селян івинесемо їх на вилах. Забрати в українців землю я нікому недозволю!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх