EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  856  2

Тюрма Луценка нічому не навчила


26 грудня 2010 роки співробітники спецпідрозділу Служби безпекиУкраїни «Альфа» затримали Юрія Луценка, коли він гуляв з собакою наСтаронаводницькій, і повезли в СІЗО СБУ на Аскольдовій могилі. Цебуло жорстоко і цинічно. Навіть у сталінські часи зазвичай давали15 хвилин на збори. "Хіба можна так по-звірськи?" - справедливообурювалось суспільство.

17 лютого 2017 року співробітники спецпідрозділу Служби безпекиУкраїни «Альфа» разом з співробітниками очолюваної нині ЛуценкомГенеральної прокуратури вдерлися до помешкання Галини Єлісєєвої, дена той момент знаходилося двоє малолітніх дітей Галі (їм по рочкувсього). По причині того, що на їхню думку, Єлісєєва є помічницеюдепутата від РПЛ Сергія Рибалки, а Генпрокурор по-звірськи мститьнашій команді за те, що не підтримали сталінські зміни до КПК.Навіть не удосужились подивитись, що Галина звільнилась понад ріктому в зв'язку з декретною відпусткою.

Чи вибачиться Луценко перед Єлісєєвою та її малолітніми дітьми?Певен, ні. Бо він не зробив ніяких висновків з 2010 року. Бо тюрмайого нічому не навчила. Інакше ніколи не чинив би політичнихрепресій, не знущався б над людьми. Не розуміючи, що у життіповертається все. І прийде час, коли Юрій Віталійович знов підегуляти з собакою...


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх