EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  266  1

Тимошенко піариться на справі політв’язня Хорта


Цинічна брехуха і геніальний маніпулятор. Вчора Юлія Тимошенко вефірі телеканалу NewsOne виступила на захист ув'язненихполітв'язнів і зокрема сконцентрувала увагу на справі Юрія Павленка"Хорта" якого судять у Вінниці за розірваний портрет ПрезидентаПетра Порошенка.

Я зазвичай дуже схвально відношусь до виступів політиків напідтримку політв'язнів, але терпіти не можу коли політики,маніпулюючи фактами тупо піаряться на політв'язнях. Сам того нероблю і іншим не раджу.

А тепер по порядку.
ЮрійХорт, до речі помічник мого колеги і друга народного депутатаАндрія Лозового, арештували 8 грудня 2014 року за участь в акціїпротесту в Вінницькій ОДА, у ході якої він дійсно розірвав портретПрезидента Порошенка. Весь цей час по вчорашній день Юлія Тимошенкожодного разу не згадувала Хорта і його справу. Вона тісноспівпрацювала з Порошенком, і зокрема в часі, коли Хорт сидів уВінницькому СІЗО, Тимошенко разом з Порошенком продала корупціонеруОнищенко-Кадирову посаду міністра екології.

До відома Юлії Тимошенко суддя Курбатова засудила Юрія Хорта до4, а не 7, як Ви кажете, років позбавлення волі. А 6 грудня 2016року Хорта після без двох днів двох років ув'язнення звільненорішенням Вінницького апеляційного суду. Звільнення Хорта відбулосяперш за все завдяки боротьбі за нього Вінницькою громадою,Комітетом визволення політв'язнів, рядом громадських активістів таряду народних депутатів.

Юлія Володимирівна, перед тим як піаритись на справахполітв'язнів, Ви хоча б цікавилися їхньою суттю та перебігом, аджеВаш колега по фракції Ігор Луценко реально допомагає політв'язням,в тому числі і Юрію Хорту. Замість того, щоб піаритися наполітв'язнях, пересмикуючи факти, краще прийдіть до них хоч на одинсуд і реально підтримайте, ну хоча б добровольців з роти"Торнадо".Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх