EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  1006  17

Просте питання до організаторів блокади Донбасу

У мене просте запитання до Семенченка, Парасюка та інших організаторів блокади: коли через ваші дії зупиняються найбільші підприємства в Україні; коли через ваші дії сотні тисяч українців залишаються без роботи і зарплати; коли через ваші дії третина областей країни залишиться без світла і тепла; коли через ваші дії Україна недоотримає 2 мільярди доларів експортної виручки і мільярди податків до бюджетів - то кого ж ви, хлопці, блокуєте - українців чи окупантів?!

Те, що зараз відбувається - це не боротьба з реальною контрабандою. Це - боротьба проти України! Це намагання підлих політиків використати природне обурення справжніх патріотів і ветеранів, щоб за їх спинами і на їх горбу прийти до влади через хаос і економічний коллапс України. Саме тому московська зозуля Тимошенко, яка в 2014 році благала не чинити опір Путіну і жодного разу не була на фронті чи в госпіталі, сьогодні закликає воювати і підтримує блокаду, добре усвідомлюючи її катастрофічні наслідки для України і кожного українця. У передчутті отримати легку здобич туди приперся і грузинський цирк.

А погрози захопити енергетичні підприємства - це теж боротьба за Україну і проти окупантів?!

А чи знаєте ви, що Україна щороку купує в Росії (не в ордло) - і зараз теж! - до 10 мільйонів тонн коксівного вугілля. Чому ж його теж не блокувати?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх