EN|RU|UK
Блоги Сергій Кузьміних
Ініціатор створення Фонду братів Кузьміних, який майже за два роки свого існування по допомозі пораненим та полоненим заслужив довіру українців не тільки в рідному місті, а й по всій Україні.
  668  0

Безкоштовній реабілітації військових бути або як допомогти армії!

Благодійний Фонд братів Кузьміних відкрив у Житомирі оздоровчий центр, діяльність якого спрямована на реабілітаційну допомогу бійцям, пораненим у зоні проведення АТО.
За час роботи Фонду на лікування і реабілітацію було витрачено мільйони гривень, врятовано десятки життів.

Засновник Фонду Сергій Кузьміних розповідає, що не завжди є доцільним відправляти бійців на реабілітацію за кордон, адже ці кошти можуть бути спрямовані на закупівлю якісного медичного обладнання в Україну для надання допомоги в Україні.

Так і народилася ідея створення оздоровчого центру в Житомирі. Для цього було придбано дороге реабілітаційне обладнання, облаштовано приміщення, запрошені провідні реабілітологи Житомирщини.За перші тижні роботи Центр прийняв понад десять військовослужбовців. Вони безкоштовно отримують консультаційні послуги, реабілітаційну допомогу і супровід надалі. Але утримання центру, який існує завдяки пожертвам патріотів, обходиться більш ніж у 50 000 грн щомісяця.

Сергій Кузьміних сподівається на допомогу небайдужих і будує плани. Щоб бійцям із районів не доводилося щодня їздити в Житомир, тут планують створити стаціонар. А зараз закликають військовослужбовців, які потребують реабілітації, звертатися за допомогою.

Оздоровчий центр допомоги військовим розташований за адресою: м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 40. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +380 63 211-52-60 або пишіть на e-mail: infо@kuzminykh.org чи kuzminikh.fond@gmail.com

Для учасників АТО допомогу в оздоровчому центрі Фонду Братів Кузьміних безкоштовна!

Для охочих допомогти реквізити центру:

Карта ПриватБанку 4149 4378 5213 0671

Одержувач Кузьміних Сергій Володимирович

АБО:

БО "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БРАТІВ КУЗЬМІНІХ" Код ЄДРПОУ 4 0 0 5 4 3 1 3 р / р 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4 в Житомирському відділенні ПАТ "ПриватБанк" МФО 3 1 1 7 4 4

Також для всіх охочих є можливість використовувати форму оплати через IBox (Айбокс)
Сайт фонду kuzminykh.org

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх