EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  228  3

Без закону про презумпцію винуватості держслужбовця ми не подолаємо корупцію!

НАБУ звітувало про свою роботу у напрямку боротьби з корупцією. Але, про яку боротьбу ми кажемо, коли корупція у вигляді хабарництва, кумівства сьогодні - це дитячі забавки по відношенню до чорних схем, що відпрацьовані ще з часів "регіоналів"!

По факту немає про що говорити, бо власне відсутні реальні результати, а сам процес - є імітацією роботи! По-перше, ЖОДЕН корупціонер із вищих ешелонів влади не сидить в тюрмі, навпаки вони очолюють корупційні схеми, і продовжують грабувати український народ та державні ресурси... По-друге, вкрадені гроші в народу і далі продовжують знаходитись на закордонних рахунках фігурантів. Ніхто вже й мови не веде про їх повернення. А майно, набуте незаконним шляхом, досі не конфісковане!

Всі новостворені антикорупційні органи: НАБУ, САП, НАЗК замість ефективної взаємодії з Генпрокуратурою, СБУ і МВС займаються "перетягуванням" повноважень, обслуговуванням політичних та бізнес-інтересів угрупувань при владі. Фактично імітуючи боротьбу із корупцією!

Сьогодні йду на відкриті громадські слухання та обговорення звіту НАБУ. Впевнений, що нічого нового, нажаль, я не почую. Але громадськість має контролювати діяльність антикорупційних органів, і тільки тоді, під впливом свідомих і небайдужих громадян України, ця діяльність дійсно зможе стати результативною.

Без закону про презумпцію винуватості держслужбовця ми не подолаємо корупцію!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх