EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  616  3

Гончаренко - дипломатичний диверсант Кремля

Олексій Гончаренко не дибіл і не неадекват. Він завжди все робить чітко усвідомлюючи наслідки. Його вчорашній перформанс, а точніше акт вандалізму під посольством Німеччини, де Гончаренко обписав фрагмент Берлінського муру, направлений на підрив дипломатичних стосунків України з цією країною.

Акт вандалізму вчинений Гончаренком стоїть в одному ряду з нападом на синагогу в Умані та плюндруванням польських меморіалів в Західній Україні.

Те, що Олексій Гончаренко кремлівська консерва, я говорив давно. Саме за моїм депутатським зверненням СБУ порушило кримінальне провадження стосовно екс-регіонала Олексія Гончаренка за заклики до створення Новоросії в Одесі та на Півдні України.

Незважаючи на це, Гончаренко являється заступником голови фракції БПП та делегатом ПАРЄ від України. Після вчорашньої дипломатичної диверсії Гончаренка під посольством Німеччини він має бути негайно відкликаний зі складу української делегації, адже будь-якої хвилини за дорученням своїх господарів з Кремля може знищити авторитет України в цілій Європі.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх