EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  358  1

Патріоти «Справедливості» добились зменшення тарифів

Від 6 лютого вартість проїзду в Київському приміському громадському транспорті знизили до минулорічних цін. В ЗМІ гучно пролунала новина про те, що на цьому наполягли представники влади в регіоні, а саме Олександр Горган. Але зниження тарифів - це, перш за все, досягнення ГРОМАДИ, що об'єдналась та відстоювала свої права спільно з ветеранами АТО та ГО «Справедливість»! А перші звернення від громади пан Горган ігнорував і навмисно не зустрічався із протестуючими, сподіваючись, що все вщухне.

Початок року проявив себе не очікувано для мешканців Вишневого, Боярки, Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Віта-Поштової, Капітанівки, Крюківщини, Святопетрівського, Броварів, Бориспіля та Фастова. Вартість проїзду у громадському транспорті від цих населених пунктів до Києва значно подорожчала. Перевізники підняли тарифи безпідставно. На гарячу лінію ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість» почали надходити звернення громадян, які жалілися, що громадський транспорт знаходиться у занедбаному стані, водії грубіянять, а нові тарифи на проїзд «зжирають» половину сімейного бюджету!

Тож ми, патріоти «Справедливості» не змогли проігнорувати цю кризову ситуацію і почали закликати співгромадян відстоювати свої права! Від 17 січня у Вишневому стартувала так звана «битва перевізників та людей», до якої постійно приєднувались громади з інших населених пунктів.


Патріоти «Справедливості», діяли поступово, та розпочали зі звернень до представників місцевої влади, потім районної, а потім до обласної. Але влада, як завжди нас ігнорувала. Пан Горган не хотів з нами зустрічатись, про це нам повідомляв його заступник. Та громада і наші побратими були налаштовані рішуче! І коли ми заявили про намір перекрити дорожній рух і не пускати маршрутки допоки не буде виконано всіх вимог, на проблему громади звернули увагу!

Активісти заздалегідь попереджали мешканців Боярки, Вишневого, Крюківщини, Святопетрівського. Писали оголошення, роздавали листівки. В день, коли блокували проїзд маршруток, приватні авто пропускали. Люди - мешканці міст, були налаштовані позитивно. Всі розуміли, що це вимушені кроки! Тому що у всіх на вустах було одне запитання: «Скільки ж можна?!».

Після двох тижнів акцій протесту громаду почули в Кабінеті Міністрів України. Віце-прем'єр-міністр запевнив нас, що тарифи повернуться на минулорічний рівень!


У понеділок, 6 лютого, в ряді приміських маршруток Києва вартість проїзду знизили. Про це повідомили в прес-службі КМДА, мовляв пан губернатор наполіг на цьому! Як не соромно!? Доки в нашій країні буде такий цинізм? Ті, хто навіть не сприяв у вирішенні конфлікту, забирають собі «лаври» перемоги!

Але нам не має різниці, головне - досягнення мети! Активісти вдячні всім побратимам, які приєднувались з різних населених пунктів до нас! Ми вдячні співгромадянам, які не втрачають надію і продовжують боротьбу! Знайте, в цій «битві» об'єднались тисячі людей з 10 населених пунктів, і більше 300 людей приймали участь в акціях протесту! Кожен відстоював свої права! Кожен долучався до акції, щоб показати цій владі - народ України згуртований, він може і буде стояти за справедливу країну! А патріоти - ветерани АТО виступали гарантами того, що справедливість запанує!

Слава Україні!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх