EN|RU|UK
Блоги Дмитрий Булатов
Офицер 92 ОМБр Вооруженных Сил Украины
  2241  2

Фокус у держави має бути на людину

Повернулися з фронту. Були на декількох ділянках Донецької області. Наша армія міцнішає, прогресує і далі еволюціонує. В першу чергу, і в основному, завдяки солдатам, сержантам і офіцерам, які безпосередньо виконують завдання в зоні бойових дій.

Побільшало дівчат військовослужбовців, які, доречі, воюють нарівні з хлопцями. Окрім медиків та штабних є снайпери, артилеристи або, навіть, цілі мінометні розрахунки, що складаються з чарівних україночок. За потреби дівчата добряче насипають упирям, не зважаючи на інтенсивні ворожі обстріли. Вибачте за компліментарність, але вперше насільки сильно та приємно вражений. Гордість розпирає, що в нас такі дівчата. А деяким байдикуватим хлопцям не варто клювами клацати, треба вдосконалювати навички та досвід.
На фронті на одну бойову дівчину черга з женихів.

За минулий рік наша армія піднялася ще на одну сходинку у розвитку та міці. Сильний крок вперед. Не віднімаю махрової совковості, нажаль. Позбавитися зайвого консерватизму це питання лише часу.

Фокус у держави має бути на людину: солдат, сержант, офіцер. Сподіваюся, що ми до цього прийдемо.

На фронті немає смутності і похмурості в настроях. Є бажання йти вперед за наказом. Крок назад не розглядається навіть в найгарячиших ділянках. Порвемо сєпарів на шматки - кажуть армійці. Загострення лише збуджує наших воїнів і дінамічно збільшує втрати живої сили серед російських терористів-найманців.

Також зустріли чимало дємбєлєй, які при загостренні взяли особисту зброю (легальну) і поїхали на фронт по повній бойовій викладці. Про всяк випадок - на допомогу підрозділам, де несли службу.

В мене є стійка і тверда впевненість, що нашу армію агресор зламати не може і не зможе. Час, і чимало інших факторів, вже грають нам в плюс.

А всім окупантам, кацапам, терористам, найманцям, упирям і прочим піdarasam, що воюють від імені країни-агресора хочу сказати - валіть краще nahui! Поки наші армійці не поклали вас в землю.

Бажаю гарного настрою, хунто!:)

ps: вибачте, але за об'єктивних обставин не можу писати з подробицями і викладати тематичні фото

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх