EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  602  4

Про незаконність надання Саакашвілі українського громадянства


Нещодавно очільник групи грузинських заробітчан та гастролерів екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі зробив чергову голосну заяву, що Президент України Петро Порошенко планує позбавити його українського громадянства і для цього нібито використає представників Радикальної партії Олега Ляшка.

У зв'язку з цим я, як заступник голови Радикальної партії Олега Ляшка, уповноважений заявити:

1. З моменту коли Президент України Порошенко НЕЗАКОННО надав українське громадянство громадянину М. Саакашвілі, а той у відповідь обнімав та обціловував Петра Олексійовича, Радикальна партія і наш Лідер Олег Ляшко виступали проти цього, адже вважала і вважає, що Президент України не має жодного права роздавати в порушення закону українське громадянство своїм друзям та партнерам. До речі, це ж стосується незаконного надання українського громадянства російському олігарху Григоришину.

2. Радикальна партія Олега Ляшка вважає українське громадянство однією з найбільших цінностей, якою мають пишатися всі хто його має чи набуває. В часі національно-визвольної війни, яку на Сході країни веде український народ, єдині хто має моральне право на позачергове отримання українського громадянства це іноземні добровольці, які зі зброєю в руках стали на захист України. На жаль, Президент Порошенко все вчиняє навпаки. Саакашвілі і Григоришин отримують українське громадянство в обхід закону і поза чергою, а добровольці, які ризикуючи життям та здоров'ям захищають Україну - ні.

3. Незважаючи на те, що Радикальна партія Олега Ляшка ще з часів палкої дружби Порошенка з Саакашвілі виступала і виступає проти незаконного надання останньому українського громадянства, жродних практичних дій по позбавленню його громадянства вчиняти не будемо. Президент Порошенко незаконно надав своєму другу Саакашвілі українське громадянство, от нехай тепер після того як вони посварилися сам його і позбавляє. Радикальна партія Олега Ляшка в цьому участі не братиме, адже маємо важливіші справи і завдання. Мусимо працювати над: захистом України від зовнішньої агресії, захистом українців від злочинності і корупції, над розвитком української економіки, створенням нових робочих місць та забезпеченням добробуту кожного українця.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх