EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Основатель международного волонтерского сообщества InformNapalm
  3310  4

CYBERWAR: волонтери зняли міні-фільм про українських хактивістів

Сьогодні, 2 лютого, у День Сурка InformNapalm презентує дуже цікавий документальний фільм про визначні операції Українського кіберальянсу до яких також відноситься і злам приймальні Апарату помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова, який не тільки призвів до великого міжнародного резонансу, але і протягом декількох місяців продовжує відбиватись на долях офіцерів ФСБ РФ та лабораторії Касперського.

Кіберпростір.


На цьому полі бою немає мирних договорів, кордонів та «Мінських угод». Його тенета охоплюють економічні, воєнні, інформаційні та інші сфери керування і комунікації будь-якої країни світу. Інформаційна та кіберагресія Російської Федерації проти України розпочалась набагато раніше анексії Криму та воєнного вторгнення на Донбас, але саме кінцева фаза «гібридної війни» та її перехід до конвенційних типів протистояння оголив не тільки проблеми оснащення армії, але й незахищеність інформаційних систем України.

2016 рік став періодом загострення Кібервійни.

Він також став роком об'єднання українських IT-активістів. Групи програмістів FalconsFlame, Trinity, RUH8, окремі активісти CyberHunta та інші волонтери заснували потужний Український Кіберальянс, який вивів український хактивізм на світовий рівень.

Це відео присвячено перемогам Кіберальянсу 2016 року.Повний текст статті тут.
Разом переможемо!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх