EN|RU|UK
Блоги Ян Осока
  430  0

Для кого навіки згасло сонце

Всі, хто може. Місцеві та гості Києва. Всі, кому небайдужі наші воїни. Люди, для яких існує війна. Приходьте завтра на Майдан. Об 11.00 розпочнеться прощання з тими, хто в останні страшні дні не відійшов ані на метр перед ворогом у бою.
Він - один з них. Герой своєї закривавленої та знесиленої країни.
Олег Васильович Бурець народився 22.09.1990 року у місті П'ятихатки Дніпропетровської області.
2005 року закінчив 9 класів місцевої школи №2, після чого вступив до Ерастівського коледжу імені Е.К.Бродського Дніпропетровського державного аграрного університету, де отримав у 2009 році диплом молодшого спеціаліста за фвхом "Агрономія", здобувши кваліфікацію агротехніка.
Комунікабельний, товариський, напористий і активний, Олег Васильович відрізнявся схильністю до лідерства, самостійністю, енергійністю та винахідливистю. Сильна духом людина, яки миттєво могла приймати єдині правильні рішення у критичних ситуаціях.
Працював різноробочим по найму, спочатку жив цмвільним шлюбом із жінкою, яка мала двох дітей від першого шлюбу, але потім ще народила йому донечку. А у вересні минулого року, під час останньої відпустки, хлопець на ній одружився.
26.01.16 року підписав із ЗСУ контракт на три роки.
Солдат, гранатометник 1 батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.
Загинув вранці 29 січня в районі промзони міста Авдіївка Донецької області, під час виконання бойового завдання, внаслідок попадання ворожої міни в окоп.
Завтра з Героєм попрощаються на Майдані, після чого його повезуть у рідні П'ятихатки, де поховають на Алеї Героїв. У нього залишились мати, брат, дві сестри, дружина та троє дітей.
Де б ви завтра об 11 годині ранку не знаходились, закрийте на пару секунд очі та глибоко, від самого серця, від найтонкіших павутинок душі подякуйте йому та іншим нашим хлопцям, для яких навіки згасло сонце.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх