EN|RU|UK
Блоги Ян Осока
  465  0

До останнього свого подиху

Якби ми зустріли його на вулиці, то потиснули руку, а можливо б і не помітили. Ще один чоловік пройшов повз. Ще одна незнайома людина з сотень інших. Ще один солдат із втомленими очима, випаленою душею, з рюкзаком за плечима та у формі, за якою тягнеться важкий запах зони бойових дій.

Ми вже не зустрінемо його, бо янголи по вулицях не ходять.

Володимир Іванович Бальченко народився 04.01.1992 року у селі Берестовець Борзнянського району Чернігівської області.

Навчався в Берестовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Хлопець дуже захоплювався футблолм, грав за ФК Берестовець, працював лісником у єгерні.

Мріяв зустріти свою кохану дівчину, з якою був би разом усе життя. Володимир ніколи не впадав у відчай, гнав з себе сум, наповнюючи свою душу життєрадісністю, любив жартувати, вільний час проводив з друзями або близькими, сумлінно допомагав по господарству (адже батько помер та Володимир Іванович усіляко допомагав матері), нікому не відмовляв у допомозі.

Призваний на військову службу 08.10.2015 року. Спочатку перебував у 169-му Навчальному центрі сухопутних військ в Десні, а згодом підписав контракт із ЗСУ.

Молодший сержант, кулеметник 1-ї роти 1-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади.

Загинув вранці 29 січня під час важких боїв в районі промзони міста Авдіївка Донецької області.

Завтра, 1 лютого, з Героєм об 11.00 попрощаються на Майдані, потім його повезуть до рідного села, де його чекатиме останній відпочинок довжиною в вічність.

У Володимира Івановича залишились мати, брат та сестра.

Зустрівши солдата на вулиці, можна не помітити його, занурившись у свої думки та проблеми, не помітити, пройти та не зазирнути в його наповнені болем очі, пройти та не дізнатись, що, можливо, ми зараз спокійно собі йдемо кудись саме через те, що він насмерть стояв між нами та смертельними поцілунками війни.

Ці українські хлопці платять страшну ціну за наше життя, і платять її кожного дня, що може виявитись для них останнім.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх