EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  579  3

Бєспрєдєл за участі правоохоронних органів, або рейдерство за старими схемами

Сьогоднішня влада, яка повністю себе дискредитувала, яка вичерпала свій кредит довіри у народу, знову чинить хаос та розхитує ситуацію! Так, станом на 11-12 січня буквально відбувається рейдерський захват підприємства "БРСМ-нафта" під покриттям правоохоронних органів! 

Підрозділ національної поліції Переяслав-Хмельницького району, а також особисто заступник начальника ГУНП в Київській області Козьяков Р.С. в даний час блокують роботу нафтобази "БРСМ-нафта", а точніше, рух автотранспорту біля неї. Вони посилаються лише на якесь доручення, за яким ДФС доручила нац поліції охороняти громадський порядок коло об'єкту, на якому співробітники податкової проводили обшук ще в листопаді 2016 року.
Але фактично правоохоронні органи намагаються віджати підприємство за схемою, яка працювала за часів минулої влади! За неперевіреною інформацією за цим "наїздом" на компанію стоїть депутат Пашинський, якому мало було скандалу з віджиманням "Житомирських ласощів", так він тепер захотів віджати нафтову компанію! 

Представники "БРСМ-нафта" звернулись до нас, як до справедливих громадських активістів, ветеранів АТО з проханням допомогти протистояти цьому свавіллю, що дозволяють собі представники правоохоронних органів... Їх незаконні дії можуть спровокувати громадянське протистояння з ветеранами АТО, що в свою чергу призведе до ще більшої напруги в суспільстві і недовіри до робітників поліції! 

Активісти ГО "Справедливість" висловили вимогу не блокувати рух траспорту, бо громадський порядок не порушується, а тому дії блокуючих є незаконними. В діях очільників нац поліції є відверте перевищення повноважень та перешкоджання підприємницької діяльності. Але наші вимоги не сприймаються зовсім, чим посадові особи поліції провокують активістів до радикальних дій!

Протистояння триває. Ані поліція, ані органи ДФС, які також прибули на місце події, не виконують прямі рішення судів. Ми, патріоти, ветерани АТО, не залишимо це без уваги, і будемо надалі контролювати ситуацію з "БРСМ нафта".

Я хочу наголосити, що ветерани АТО відстоюватимуть справедливість будь-якими методами та діями. Так було, є і буде! Тому що ми стояли на Майдані за справедливу Україну! В гарячих точках АТО гинули наші побратими за Україну без бандитів! Ми продовжуємо свою діяльність задля успішної країни! 

Слава Україні!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх