EN|RU|UK
Блоги Ян Осока
  1750  3

Останній шлях, остання шана

Коли він прибув на війну, то привіз з собою ножа, якого не виймав з піхв, бо казав, що витягне його тільки тоді, коли буде різати ворога, який ступив на його землю. Це і стало причиною його позивного серед побратимів.

Микола Леонідович Нічега (Друг Ніж) народився 16.03.1993 року у місті Кривий Ріг.

З нього виріс справжній джентельмен, Микола завжди був спокійний, ввічливий, розсудливий, адекватний, дуже сильний фізично. Краса та інтелект були його постійними супутниками на життєвому шляху, Він ніколи не казав зайвого, а все, що казав, мало свій глибокий сенс.

Патріот України, справжній ідейний захисник свого народу, друг Ніж дуже полюбляв дві речі: якісь патріотичні акції та марші та вибухівку. Від останньої у нього негайно загорялися очі, особливо, коли була можливість випробувати щось нове.

На початку лютого 2015 року хлопець прибув до полку Азов. Протягом 02.02 - 12.02.2015 - проходив базову підготовку, але за майбутній період служби пройшов ще багато курсів та навчальних полігонів.

17.02.2015 року Миколу направили до зони війни.

Одразу потрапив у розвідку танкового батальйону Азова. Але, як на нього, навіть там було замало адреналіну, друг Ніж "хворів" на вибухівку, міни тощо, тому за пару місяців він перейшов у розвідроту.

Розвідник - підривник групи розвідки спеціального призначення окремого загону спецпризначення Азов.

Загинув увечері 23 жовтня у секторі М внаслідок потрапляння у пастку під час розмінування міни МОН - 50.

Поховали друга Ножа сьогодні, 26 жовтня, у Кривому Розі. Воїна посмертно нагородили Орденом «За заслуги перед містом» III ступеня.

Я не можу написати багато про цього українського вікінга через специфіку його військової діяльності, але головне не кількість слів, а їх наявність.

Головне - знати, що цей хлопець вже ніколи не посміхнеться комусь з нас при зустрічі.

Головне - пам'ятати, завдяки кому ви можете спокійно прочитати цей короткий текст.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх