EN|RU|UK
Блоги Иван Винник
Народный депутат Украины (фракция "Блок Петра Порошенко")
  2775  9

Члени НАЗК приховують свої зарплати та премії

За ідеологією в антикорупційних органах, таких як НАЗК або НАБУ, мають працювати виключно "святі" люди, адже хіба можна боротися з "пияцтвом горілкою".

Нещодавно члени НАЗК встановили "новий стандарт" доброчесності та прозорості для держслужбовців в Україні.

Члени НАЗК засекретили свою заробітну плату, дві (!) премії та надбавку до неї. Про це йдеться у висновках за результатами позапланової перевірки НАЗК, яка була проведена Нацагентством з питань державної служби (скан-копії документів - в кінці допису).

Абсурдно виглядає факт приховування доходів особами, які мають перевіряти достовірність відомостей про доходи всіх інших.

Одним словом, місячний дохід члена НАЗК в десятки разів перевищує дохід українського вчителя, а іноді формує п'ятизначну суму. Свідомо не пишу точних цифр, залишаючи на совісті пана Рябошапки та пані Корчак необхідність поінформувати суспільство про розмір доходів, які приносить "боротьба з корупцією".

Держава виділила майже 100 млн. грн. на функціонування НАЗК в 2016 році. Значна частина цієї суми розподіляється, як заробітна плата між 80 особами (!), які обліковуються в НАЗК станом на 01/07/2016.

Однак, 100 млн. грн. виявилось замало, адже 30/08/2016 з резервного фонду Державного бюджету виділено ще 23,7 млн. грн. (скан-копії документів див. в кінці допису).

НАЗК працює вже більше року. Чим займаються не зрозуміло, адже:

1. е-декларування досі не працює;

2. навіть якщо введення та відображення декларацій колись запрацює, не зрозуміло, хто зробить модуль інтеграції з іншими держреєстрами, адже без цього система електронного декларування, фактично, не потрібна;

3. НАЗК не брало участі в створенні технічного завдання для е-декларування, а також в технічному нагляді за створенням програмного продукту;

4. при цьому, НАЗК відзначилось закидами в бік «маловідомої» корпорації Google, чий браузер Chrome, на думку НАЗК, некоректно відображає «якісний» програмний продукт «всесвітньовідомої» компанії «Міранда».

Можна продовжувати, але хай краще НАЗК на своєму сайті відзвітує, на що та як вони витратила мільйони державних грошей!

А поки що я відкрито ставлю питання про профнепридатність осіб, які називають себе членами НАЗК.

Між іншим, те саме питання порушую не тільки я. Прем'єр-міністр України Гройсман В.Б. на засіданні Уряду 23/08/16 заявив: «Якщо 1 вересня це (е-декларування) не буде зроблено - я нікого не хочу лякати, нічого - але звільнення - це буде мінімум того, що буде».

Вірю, що Прем'єр в нас послідовний, адже 1 вересня нічого не запрацювало!

Початок теми е-декларування читайте тут:

http://censor.net.ua/blogs/3461/dim_ta_smord_grantodv

/blogs/3584/dim_ta_smord_grantodv2_pro_326_mln_dolarv


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх