EN|RU|UK
Блоги Віталій Ковальов
Військовий оглядач
  3068  4

Тиха федералізація України не пройде

Російський агресор продовжує зондувати суспільно-політичну ситуацію в контексті реалізації нового гібридного сценарію із ослаблення та шматування нашої країни. Мова йде про т.зв. «тихе» нав'язування ідей федералізації, шляхом залучення чергових маріонеток Кремля із числа політичних маргіналів в Україні та просування через них різного роду звернень до керівництва Держави розглянути зміни до Конституції в контексті федералізації.

На цей раз відзначилась Харківщина: українські спецслужби розплутали черговий клубок шпіонських ігор ФСБ спрямованих на нагнітання істерії довкола так званої «кричущої» необхідності терміново федералізуватися…

Колишній нардеп від КПУ Алла Александровська, та її син Олександр, який, до речі, переховується в Росії, здійснювали спроби підкупу керівництва та депутатів місцевих рад Харківщини для прийняття на сесіях звернень до парламенту та Президента щодо змін до Конституції. Непокоїть прибічників «вічно живого мешканця Мавзолею» територіальний устрій України! От не підходить комуністам унітарна держава, сплять і бачать федералізацію. Деталі операції на офіційному сайті СБУ - https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/1298.

За підписи під документом комуністи пропонували дев'ять тисяч доларів США. Отже, бюджет виділений чималий, якщо за підпис під зверненням 9 тисяч у. о., то скільки вкрадено? Але проблема в іншому.

Звернення до Парламенту та Президента мали б стати черговим приводом для звинувачень різних Чуркіних та Лаврових офіційного Києва у ігноруванні волі народу, який, ба, хоче більше прав та свобод для регіонів. Тим і страшна гібридність кремлівської «правди», коли під виглядом, нібито, цілком адекватних ініціатив по делегуванню прав з Києва місцевим органам влади, Кремль вкотре намагався підсунути нам бомбу уповільненої дії.

До речі, це не поодинокий випадок федерастських починань в регіонах України. У ЗМІ циркулює інформація про інший сепаратистський проект Кремля, на цей раз, його суть полягає у створенні т.зв. «регіональних територіальних громад».

Використовуючи юридичні схеми та уразливість українського законодавства, т.зв. «активісти» намагаються створювати «регіональні територіальні громади» (із статусом власника національного багатства України), що можуть стати основою для сепаратистських рухів по всій території України. Все це, нібито, лягає у канву децентралізації, відповідно до закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

На даний час, у всіх містах України із населенням понад 100 тис. осіб вже створені фейкові «територіальні громади» вказаних населених пунктів, які складаються лише з кількох осіб кожна.

Примітним є те, що переважна більшість вказаних т.зв. територіальних громад опосередковано популяризує Концепцію суспільної безпеки (мовою оригіналу: «Концепция общественной безопасности», Автор Володимир Путин), громадський рух «Курсом правды и единения» (який є неофіційною гілкою російської партії із однойменною назвою та закликає до входження у склад РФ) та «Український вибір» (В.Медведчук).

Знову проглядається тінь Кремля.

Схоже, що відсутність широкомасштабних бойових дій на Сході в Україні дає змогу російському агресору активізувати інші гібридні методи, що спрямовані на розхитування внутрішньополітичної ситуації та підриву довір'я в населення до керівництва держави. А нагнітання в українському суспільстві децентралізації є черговим троянським конем, якого намагається підсунути українцям Кремлівський ляльковод Путін. На щастя, Александровською вже опікується українська Феміда, отже маємо надію, що невдовзі і інші агенти «кремлівської секти» опиняться за гратами.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх