EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  4543  18

Бджоли проти меду


Президент Порошенко видав указ про створення робочої групи для підготовки законопроектів з метою протидії оптимізації сплати податків та виведенню доходів через офшори. Очолила робочу групу Ніна Южаніна - багаторічна співробітниця Порошенка, яка справді багато знає про його офшори.

Цинізм Порошенка зашкалює: фігурант офшорного скандалу доручив боротися з офшорами своїй співробітниці, яка причетна до приховування статків Порошенка в офшорах і несплати податків. По-совісті шановна пані Южаніна, як зацікавлена особа, мала б відмовитися від такої "честі" - відмивати офшорного Президента.

Якщо Порошенко справді хоче переконати суспільство у щирості своїх намірів боротьби з офшорами, а не займатися окозамилюванням, як завжди, він має припинити блокувати нашу ініціативу по створенню в парламенті слідчої комісії для розслідування офшорного скандалу, звільнити з державних посад його учасників - голову Нацбанку Гонтарєву, міністра фінансів Данилюка.

Сховані в офшорних помийках Порошенком і його оточенням мільярдні статки - це закриті в Україні лікарні, школи, дитсадки, це розбиті дороги, це вкрадені в українців пенсії і зарплати, це розвалена армія, це вкрадене щасливе дитинство в українських діточок. Тому ми не залишимо Порошенка та інших олігархів у спокої, поки не змусимо їх повернути в Україну вкрадені кошти.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх