EN|RU|UK
Блоги Дмитрий Булатов
Офицер 92 ОМБр Вооруженных Сил Украины
  1423  0

Фейки Луганщини

Навожу один з прикладів, яких багато. Та, на жаль, не вистачає часу ними займатись, бо акцент - на питаннях оборони. Адже бойові дії все ще йдуть. Не активно, але йдуть.

В конкретний випадок - попередження незаконного потрапляння товарів з України на окуповані території. За волею обставин, разом з військовими розвідниками була група журналістів, вони й бачили на власні очі та записали всю процедуру на камеру. Дивіться сюжет (8 хвилина 40 секунд) - goo.gl/uh4k8b

Тож, бійці 92 ОМБр ВСУ та "Луганськ-1" МВС, за допомогою СБУ та погранців ловлять так звану "контрабанду", потрапляючи при цьому під обстріли бойовиків(... дивіться відео за посиланням http:// youtu.be/ 95AbMlAghac...). А, замість дяки - отримують претензії в сприянні розвитку тієї ж "контрабанди" . В першу чергу претензії виставляють до військових, навіть кримінальних проваджень повідкривали цілу купу. За це доведеться відповідати головному військовому прокурору сил АТО Костянтину Куліку та його голові в особі Анатолій Матіос. Та мова зараз не про них.

Фіскали з мобільної групи Фантом систематично видають в ЗМІ інформацію про спійману "контрабанду" у вигляді власних досягнень... goo.gl/ka3THq... не зважаючи на те, що роблять їхню справу інші. Все було б добре, якщо б писали правду та, що найважливіше, робили справу з ключовим акцентом - РАЗОМ! Також фіскали в домінуючій кількості випадків навіть не оформлюють протоколи, бо, мовляв, "рибка маленька". За складеними протоколами "контрабандисти " інколи (не завжди) сплачують штраф та продовжують свою діяльність знов і знов. Чому? Тому що, штраф, зазвичай, не сильно відрізняється від витрат на пальне, є лише адміністративни м і менш впливовим за штрафи ПДД (там хоча б за деяких обставин водійське посвідчення вилучають). Боротьба з так званою "контрабандою" на лінії зіткнення з боку фіскалів з групи Фантом нагадує рибну ловлю з відпусканням риби. Ми не звинувачуємо, а закликаємо до вибору на користь ефективності та правди.

Робота групи фіскалів з назвою Фантом відбувається за сприянням очільника Луганщини Георгій Тука, який, до речі, і запускав цей проект. Ідея групи Фантом непогана, та реалізація шкутильгає. Вибачте, але це так. Генеруючи неймовірну кількість фейків піар-губернатор Тука спонукає робити це і інших, інколи - навмисно, а інколи - ні (беруть приклад з піараста, як мавпочки). Немає законом визначених впливових та ефективних інструментів в боротьбі з так званою "контрабандою" через лінію зіткнення. НЕМАЄ! При цьому, все одно йде активна робота мобільних груп задля лише піару, як самих фіскалів, так і очільника Луганщини. Задля захвату своїх фанатів Тука згадує "блукаючий танк", якій є тотожним цирковому трюку або спецефекту. Згоден - яскравим та видовищним він є на картинках, але у житті - неприпустимий. Має бути по закону. Якщо поганий закон, то його треба міняти. Працювати над змінами до законодавства, а не тиражувати фейки заради власного рейтингу. Тобто займатись корисною та непопулярною роботою замість дурощів.

Було б можливо байдуже, якщо б не звинувачували військових та інші підрозділи. Одні ризикують рейтингами, інші - життями. Це, знову ж таки, неприпустимо.

Щодо "блукаючого танку", то звучить це фейерично, але уявіть собі, що, наприклад, військові будуть стріляти та воювати не за наказом, а за власними переконаннями. Це неможливо. Так, як і "блукаючий танк". Хотілося б? Так! Чи можна? Ні!

Правила та закони стосуються всіх. Коли буду мати більше часу - розкладу це в більш системну картинку, але зараз маю працювати над питаннями оборони та, в першу чергу, проханнями і потребами бойових побратимів.

Ми нікому не дамо спаплюжити честь воїнів ЗСУ. Чого б нам це не вартувало.

Шануймося!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх