EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  645  0

Я так точно готовий покласти життя за свободу!

Знаходжусь з візитом в Хорватії. Сьогодні разом з ветеранами хорватської визвольної війни обговорювали проблеми політичної волі та сміливості керівництва країни під час страшних випробувань. Обговорювали можливості реформування армії за зразком Хорватії. Обговорювали ефективність реальної боротьби з корупцією... Ветерани в цій країні мають самі широкі можливості і повноваження...

І тут я взнаю про те неподобство, що відбувається в Україні по відношенню до Шустера.

«Армія гідності» встане на захист свободи слова, а отже і майбутнього України!

Сьогодні повстала серйозна загроза над всім народом України! Нас загнали в жорсткі умови життя, але через провладні ЗМІ говорять, що все налагодиться… Ефіри засмітили російським лайном, заміть того, щоб підіймати важливі питання…

Мало того, що країною керують недолугі чиновники, які прийшли до влади на нашій крові, так вони ще диктують нам свої умови! Нас всіх лишають права думати, знати правду, а відповідно і діяти!!

Ситуація, що виникла з Савіком Шустером - неприпустима. В країні повинна бути свобода слова! А нам правду намагаються обернути в солодку брехню і залити її у вуха через ті телеканали, що працюють на окупанта чи на олігархів.

Ми, ветерани АТО, патріоти України, які вже об'єднались в проекті «Армія гідності» підемо на все, аби захистити в Україні право на свободу слова! Ми готові захопити та знищити цих щурів, що сидять по кабінетах і зазіхають на незалежність нашої Батьківщини!!!

Швидше всі недолугі держискоти втратять роботу в нашій країні, ніж ми допустимо такого свавілля!
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх