EN|RU|UK
Блоги Дмитрий Булатов
Офицер 92 ОМБр Вооруженных Сил Украины
  2109  6

Артерія "контрабанди" через лінію зіткнення на Луганщині

Цю переправу неподалік від Трьохізбенки в селі Лобачево-Жовте керівник Луганської області Георгій Тука подає, як "артерію контрабанди" через лінію зіткнення на Луганщині.

Мої бойові побратими побудували тут опорний пункт та несуть цілодобове чергування. Ловлять перевізників вантажів та забезпечують безпеку місцевих мешканців. Легкові автомобілі, комбі, пікапи та, інколи, міні-буси. Транспорт таких габаритів їздить місцевими околицями та приїжджає на переправу. Фур тут не буває - вони не можуть проїхати польовими дорогами.

Коли військові затримують людей, які можуть потенційно мати на меті переправу товарів, а не везти будь-що в місцеві магазини, то викликають фіскалів та інші підрозділи, які в свою чергу, найчастіше, відпускають перевізників, аргументуючи це відстутністю визначених законом підстав для затримання та покарання так званих "контрабандистів". Військові ловлять - інші відпускають. І вже не перший рік. Військові ризикують життям, а жодного разу не бувавший тут піар-губернатор їх звинувачує у сприянні так званим "контрабандистам". Це нагадує театр абсурду...

Тука скоро піде з посади. Питання вже вирішене. Інформаційно це буде виглядати як перехід ыз посади на посаду.

Нам байдуже, що буде з ним. Але нам не байдуже, що відбуватиметься на лінії зіткення, де йдуть бойові дії. Простіше кажучи - все, що впливає на збільшення ризику або наражання воїнів на необґрунтований ризик. Це є неприпустимим. Як і невірна інформація, яку систематично розповсюджує губернатор Тука. Адже вона вже призвела до пролиття крові наших бойових побратимів. На все є межа.

Ми будемо битися з ворогом та ловити так званих "контрабандистів". Максимально відкрито. Тож і журналістів запрошуємо долучатись.

Все буде, Україно!

переправа булатов

переправа булатов

переправа булатов

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх