EN|RU|UK
Блоги Юрий Лещинский
Главный акционер фабрики "Житомирські ласощі"
  2352  2

Щодо "Житомирських ласощів"

Хочемо нагадати. Іноземний інвестор та фізичні особи акціонери ЗАТ "Житомирські ласощі", завдяки спільним зусиллям в боротьбі проти "рейдера" Ігоря Бойко в 2015 році все ж таки вибороли перемогу та відновили свої порушені права у Товаристві.

Довідково.

В 2010 році до складу акціонерів фабрики входило більше 700 фізичних осіб, які все своє трудове життя присвятили роботі на ній та іноземний інвестор - швейцарска компанія Дельта Кепітал С.А.

Саме в 2010 році відбулась зміна власників ЗАТ "Житомирські ласощі", яка супроводжувалась силовим захопленням. За сприянням тодішніх високо посадовців (ЗМІ називають прізвище з тодішньої Адміністрації Президента Андрія Портнова) у цій справі було вчинено цілий ряд злочинів, які вилилися у прийняття завідомо неправосудних судових рішень, адміністративний тиск та шахрайство. В наслідок "рейдерського" захоплення фабрика фактично перейшла до рук однією людини - громадянина РФ Ігоря Бойко.

1) http://www.radiosvoboda.org/content/article/24406181.html

2) http://lb.ua /news /2012/01/24/133277_obezdoleni _strashni _istorii _na _nich.html

3) http://www.zhitomirnews.com /novini /14644-juristi -portnova -zabrali -u -amerikanciv.html

4) http://www.zhitomirnews.com /novini /14644-juristi -portnova -zabrali -u -amerikanciv.html

В 2015-2016 роках після зміни злочинної влади та зменшення адміністративного тиску на суддів акціонери ЗАТ "Житомирські ласощі" почали отримувати перші перемоги в судах та досягли значних успіхів.

Вищим адміністративним судом України визнані протиправні дії державних реєстраторів щодо припинення ЗАТ "Житомирські ласощі" та створення ТДВ "ЖЛ" завдяки яким Ігор Бойко зміг "викинути" на вулицю більше 400 акціонерів.

Вищим господарським судом України визнані протиправними рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Житомирські ласощі" в 2010 році на яких Ігор Бойко з його посіпаками прийняли рішення про припинення діяльності ЗАТ "Житомирські ласощі" та хотіли "узаконити" рейдерство.

Однак радіти рано, Ігор Бойко не може змиритися з тим, що не зміг втримати награбоване та склавши руки не сидить. Під час проведення мітингів під фабрикою відкрито погрожує акціонерам та заявляє, що вже вирішив питання у Верховному Суді України та у найближчий час повернеться на підприємство.

Довідково.

Після захоплення в 2010 році кондитерської фабрики Ігор Бойко почав закуповувавти сировину для неї сировину не напряму, а через ТОВ "Ренесанс Кепітал Інвест", власником якого і являвся. Завдяки цій схемі з використанням фірми-прокладки, йому вдалося "кинути" не один десяток підприємств.

Закуповуючи сировину, ТОВ "Ренесанс Кепітал Інвест" робило передоплату - приблизно 1% від загальної суми контракту. Отримавши товар, фірма Бойка більше ніяких розрахунків з контрагентом не здійснювала.

Накопичивши мільйонні борги, Бойко і його посіпака Денис Долинський (директор ТОВ "Ренесанс Кепітал Інвест" та співзасновник ТДВ "ЖЛ" - структури, на яку було переписане вкрадене майно ЗАТ "Житомирські ласощі") вирішили їх просто анулювати через процедуру банкрутства.

23 вересня 2015 року Господарський суд м. Києва визнав ТОВ "Ренесанс Кепітал Інвест" банкрутом.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52202558

Враховуючи, що Україна сьогодні на порозі нових змін та інтенсивно веде боротьбу з такими явищами як корупція, рейдерство, замовні суди, акціонери сподіваються на непорушність правової позиції суддів Верховного суду України та прийняття законного та обґрунтованого рішення у вирішенні питання щодо ЗАТ "Житомирські ласощі".
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх