EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  391  0

Відкриття Наталки "Сонечко"

Коли у нас вчора було Коло, я насправді хотіла сказати одну, але дуже важливу для мене фразу: " Усім привіт) Я - Сонечко. І я зробила свою першу в житті писанку".
Але я була не в настрої, а це було настільки інтимне і космічне, що я це затримала в собі, як подих.

Але імпульс таки має переходити в дію... І ось сьогодні в мене є така можливість...
Я отримала листа від Оленки - нашої сонячної Писанкарки, Небесної людини, як назвав її мій дуже близький Друг... я не буду коментувати, просто хочу, щоб ви всі прочитали, бо це лист для всіх.

"Сонечко, шлю тобі привіт зі славного волинського міста Луцька! Ще й досі відчуваю твоє проміннячко smile смайлик Сонечко, хочу тебе дещо попросити! Ці слова для тебе і для всієї команди Wounded Warrior Ukraine. Прочитай, будь ласка, всім або розмісти у вашій таємній групі!

Спасибі вам, що я мала честь бути з вами! Я страшенно хвилювалася, коли дізналась, для кого буду проводити заняття. Бо ж це ви для мене вчителі! Ви ті козаки й козачки, завдяки яким я можу вдихати свіже повітря, бігати по росяних травах, жити і мріяти.Тому я дуже горда з того, що змогла поділитися з вами тим, що люблю! І ви прекрасні учні, уважні, допитливі і старанні! І завдяки нам в неділю Україна стала барвистою і писанковою smile смайлик ! Дякую, що ви є!

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/WoundedWarriorUkraine/

http://woundedwarriorukraine.org


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх