EN|RU|UK
Блоги Віктор Балога
Народний депутат
  2649  10

Про те, що сталося в Раді. Без емоцій, по суті.


1. Петро Порошенко дав, а Володимир Гройсман взяв посаду Прем'єра, пропущену через брудні руки вчорашніх членів Партії регіонів. Тут спало на думку, як на селі місцевим хвойдам мажуть ворота дьогтем і лайном. Голосування разом із "Відродженням" і "Волею народу" так само замазало БПП і НФ, усіх цих горлопанів, які по-блюзнірському волали про пам'ять Майдану і Небесної Сотні. І хай ці "патріоти" знають: люди побачили, як вони у жадобі влади стали шльондрами.

2. Президент підтвердив свій аферний стиль продавлювання мутних рішень. Так вже було, коли в Раді голосували за спецстатус для Лугандону і амністію Гіві і Мотороли.

3. Криза не зникла, вона лише вийшла на новий виток. І далі добиватиме країну. Міністри з цього уряду точно не тягнуть на рятівників держави. Основа уряду в парламенті не міцніша за соплі, які розмазували по обличчях ті депутати, які лепетали щось про майбутнє України.

4. Президент Порошенко показав Заходу свою крутизну, що може ігнорувати його позицію. "Отвєтка" з Вашингтона, Берліна і Брюсселя буде вже скоро, як тільки в цих столицях зрозуміють, що насправді сьогодні відбулося в Раді.

5. Уряд створений не для реформ, а під людей. Тільки не тих 43-х мільйонів простих українців, а для "потрібних людей". От не захотів балабол Шимків проміняти зручне крісло на Банковій, де жодної відповідальності, навіть на пустого "віце" - і посаду скасували. Ще одного "віце" Кириленка перепризначили, щоб не ображати. І так - по більшості посад.

Сухий підсумок: обман, цинізм і фікція. Є й позитив: зроблено ще один крок до розв'язки лицемірного спектаклю, який грає влада.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх