EN|RU|UK
Блоги Віктор Балога
Народний депутат
  1906  3

Про пріоритети та "подвоєння зусиль"

Метушливий ідіотизм коаліціади і гройсманіади витіснив у Президента та парламенту інші питання, не менш важливі для порядку денного країни. Звісно, для пана Порошенка зараз немає нічого важливішого, ніж поставити на Кабмін свого Прем'єра з дистанційним управлінням, обкласти його іншими своїми людьми і "смотрящими" за цими ж "своїми людьми". Однак є й інші теми, про які на Банковій і Грушевського уникають розмов.

Надія Савченко голодує. Адвокати ув'язненої жінки кажуть, що їй дуже зле. Пригадую, як буквально тиждень тому всі, кому не лінь, розводили балаканину про швидке, буквально ось-ось, повернення Надії додому. Зараз про це мовчать скрізь: в АП, ВР, КМУ, МЗС. Результату - кіт начхав. Оце, мабуть, і є те "подвоєння зусиль" зі звільнення полоненої, яке обіцяв Президент і його прибічники.

Про кандидатуру на Генерального прокурора - глухо, як в бункері. Ясно, що цього тижня Рада конвульсивно формуватиме коаліцію та уряд. Наступний сесійний тиждень також, очевидно, буде забалаболений і втрачений для голосування. Потім у ВР - двотижневий антракт.

На Сході, нагадаю Президенту, триває війна. Офіційні зведення - з убитими і пораненими. Бойовики ради забави розстрілюють мирних людей. Верховний Головнокомандувач, генералісимуси Полторак і Муженко - мовчать, як партизани. Ні на воєнному, ні на дипломатичному фронті проривів не видно. Тим часом ні сама війна, ні ті ж самі Мінські домовленості, виконання яких хоче Захід, нікуди не ділися.

У державному управлінні є правило: вірний вибір пріоритетів - запорука успіху. По тому, що Президент зайнятий лише тим, щоб скроїти уряд під себе, видно, що для Гаранта головне, а що - другорядне. Послухайте його останні заяви, зайдіть на його сайт - переконаєтеся.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх