EN|RU|UK
Блоги Віктор Балога
Народний депутат
  2886  7

Нічого хорошого не буде

У владі завершується черговий переділ повноважень. У деяких діячів спостерігається посилене слиновиділення, в очікуванні тієї миті, коли під п'яту точку підведуть крісло, яке дозволить всістися на ще недодерибанені бюджетні струмки.

При цьому претенденти на крісла та їхні пропагандисти розказують про свої великі плани. Вони хочуть сформувати в людей очікування, ніби з їх приходом на пости країну чекає прорив.

Нічого хорошого не буде. Реформ не буде, бо їх фактично і не було, як немає підстав вважати, що нова влада в них зацікавлена. Згадайте, чи Президент за два роки виступив хоча б з однією реформаторською ініціативою. На його сайті - здебільшого укази про нагородження.

Завдання пана Гройсмана на посаді Прем'єра - не країну зміцнювати, а бетонувати одноосібну владу Петра Порошенка. Юрій Луценко на посту Генерального прокурора довершить узурпацію влади.

Нова коаліція стане результатом всього лише договорняка між групами впливу, керованими олігархами, з олігархом №1 - майстром офшорних комбінацій паном Порошенком. Як бачите, в цій конфігурації інтересів України немає.

Ясно, що Гройсман з новим урядом не вирішить існуючих проблем ні в економіці, ні на Сході. Не для того їх ставлять. А всі їхні заяви - то тільки словесна завіса для легковірних.

Тому мені дивно і гірко спостерігати за цією суєтою. Адже там, де б'ються за владу, про людей, суспільство і країну не йдеться.

Зміни будуть згодом, але не при цій владі і не при цих "діячах".


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх