EN|RU|UK
Блоги WWU Серце воїна
Контакти: м. Київ, вул. Трьохсвятительська 5/1 А, тел. +38 (093) 504 17 57 м. Харків, пр. Ландау 50, Центр розвитку “Серце воїна”, Олег Оберніхін, +38 (067) 407 35 09 www.facebook.com/woundedwarriorukraine www.woundedwarriorukraine.org Healing War Scars, Inc.
  1284  0

Ви повинні триматися за землю

«Скільки разів ви могли бачити таке: коли трапляється біда - людина обома руками хапається за голову? Згадайте фільм «Добровольці божої чоти». Там є фрагмент: поранені цивільні - мешканці села Піски, медики збігаються довкола них. Напруга така. І от син одного із поранених стоїть над своїм посіченим батьком і тримається за голову. Він в шоці, і це добре зчитується з його пози. Люди інтуїтивно так роблять. І не з проста.
Уся бодинаміка базується якраз на тому, що наші емоції тісно пов'язані з нашими тілесними відчуттями. Відповідно - саме через роботу з тілом ми працюємо з емоціями та психічними реакціями.


На першому тренінгу нам сказали так: "Ви повинні заземлитися і триматися за землю". Звучало трохи глупо - яка земля, навіщо її триматися? Пізніше відчув і зрозумів. Коли людина в стані шоку, її ніби виносить з власного тіла. Вона буквально не в собі. І щоби заспокоїтися і прийти до тями, їй треба у себе повернутися. Для цього є хороша вправа - ставиш руки на голову і трохи тиснеш донизу. Ноги на землі, вони відчувають землю, а зверху ти притискаєш голову і одразу відчуваєш кордони власного тіла. З'являється відчуття, що ти є».

Це уривок із розмови із нашим душевним Гатилою - сертифікованим бійцем-інструктором із подолання бойової травми Валерієм Чоботарем. Повний текст - уже скоро. Там буде ще багато цікавого.

Автор: Маричка Паплаускайте.

Слідкувати за нашими новинами та розкладом проведення майбутніх тренінгів можна на сторінці нашого Фейсбуку або на офіційному сайті Wounded Warrior Ukraine:

https://www.facebook.com/WoundedWarriorUkraine/

http://woundedwarriorukraine.org


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх