EN|RU|UK
Блоги Дмитро Снєгирьов
Cпівголова Г І "Права Справа"
  2094  3

"Я маю намір триматися за цю землю, скільки вистачить сил."

"Я вважаю за краще жити тут в умовах нескінченної війни, ніж бути частиною єврейського народу, нескінченно кочуючого по різних країнах. Будь-який компроміс наближає наш кінець, як нації. Оскільки я не збираюся розповідати своїм онукам про державу Ізраїль, як про тимчасовий епізод двадцятого сторіччя в тисячоліттях поневірянь, я маю намір триматися за цю землю, скільки вистачить сил " Йонатан Нетаньяху.

Я маю намір триматися за цю землю і жити в умовах нескінченної війни. Це і є справжній націоналізм і розуміння того, що таке Незалежність. Не декларована, бутафорська, проголошена з метою збереження існуючого панування партійної номенклатури, яка поміняла кольори прапору і назву партії. Це слова воїна, який загинув захищаючи зі зброєю в руках свій народ. Блискавична операція в аеропорту Ентеббе чітко засвідчила намір крихітної держави захищати своїх співвітчизників у будь -якому місці земної кулі.

Бійці елітного підрозділу "Сайерет Маткаль", а не дипломати МЗС з купою грошей, звільняли заручників зі смертельної пастки.

Буває, що від жменьки воїнів залежить доля всієї нації і вони повинні прийняти єдино вірне рішення, їм нема кого запитати, немає до кого звернутися, командир на полі бою сам вирішує результат бою.

У нас є армія, але немає головнокомандуючого від якого залежить доля всієї нації. У нас немає командира, який сам вирішує результат бою. Без командира результат може бути лише один-поразка.

Я не звик програвати. Ця земля моя. По праву народження, по праву крові, по праву господаря.

"Я маю намір триматися за цю землю, скільки вистачить сил."


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх